Share

Wydawnictwo Psychoskok

Wydawnictwo Psychoskok istnieje od 2011 roku. Właśnie wtedy pojawiła się nasza pierwsza książka autorstwa jednego ze współzałożycieli. Na chwilę obecną bezustannie się rozwijamy, dzięki czemu, każdego miesiąca wydajemy kilka pozycji. Nie stawiamy sobie i naszym Autorom ograniczeń gatunkowych dlatego w naszej ofercie znajdują się m.in: powieści obyczajowe, historyczne, sensacyjne, a także dramaty, kryminały, thrillery, biografie, fantasy i fantastyka, poradniki, reportaże, poezja oraz książki dla dzieci i młodzieży.

Na naszym koncie znaleźć można ponad 200 tytułów książek drukowanych i przeszło 700 e-booków, a liczby te bezustannie się zwiększają. Zarówno polscy, jak i zagraniczni Autorzy cenią sobie współpracę z nami. Zmieniamy się wraz z rynkiem stąd, poszerzyliśmy swą działalność o tłumaczenia zagranicznych, kultowych i bestselerowych pisarzy, jak: japoński autor Natsume Sōseki, rosyjski prozaik Andrieja Płatonow i rosyjski, współczesny pisarz i twórca światowej kultury, Wiktor Pielewin.

Wydawane przez nas pozycje spełniają oczekiwania wytrawnych, obytych w literackim świecie Czytelników oraz osób stopniowo poznających zalety czytelnictwa. To dlatego bez obaw możemy stwierdzić, że każdy miłośnik książki odnajdzie w naszej ofercie utwór, obok którego nie przejdzie obojętnie.

Doskonale wiemy, jak wiele korzyścią niesie ze sobą czytanie, dlatego staramy się je popularyzować, wspierając Program Rozwoju Czytelnictwa, organizując konkursy, spotkania z autorami, czy biorąc udział w lokalnych i ogólnopolskich akcjach związanych z czytelnictwem, czy Targach Książki.

Wierzymy także, że każdy zasługuje na szansę, dlatego wspieramy chcących realizować marzenia o napisaniu i wydaniu własnej książki. Debiutanci mogą liczyć na pomoc naszego zespołu zarówno na etapie powstawania książki, jej wydania i oczywiście promocji. Wiele osób, które z nami rozpoczęło przygodę z pisaniem, dziś może szczycić się nawet kilkoma publikacjami.

To właśnie dlatego oferujemy m.in. najbardziej atrakcyjną opcję wydania książki w modelu partnerskim, a także dystrybucję i promocję. Hybrydowy model wydawniczy łączy bowiem najkorzystniejsze elementy z tradycyjnych i samodzielnych sposobów wydawania książki (self publishing). Możliwość ta powinna zainteresować szczególnie debiutujących Autorów, bo z nią publikowanie jest łatwiejsze i bardziej opłacalne.

Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie:
http://www.psychoskok.pl/oferta/

Nasze artykuły

Article image

Miłość oddzielona urojeniem

Dodany: 21 wrzesień 2017

Nastoletnia miłość burzy mury i niszczy reżimy we współczesnej literaturze młodzieżowej.
Article image

Jaki naprawdę jest świat?

Dodany: 4 wrzesień 2017

Zwyczajny, nudny i przewidywalny czy może tajemniczy, zaskakujący, pełen niespodzianek?
Article image

Niezwykłe przypadki "urodzonego w czepku"

Dodany: 11 sierpień 2017

Nie bez powodu mawia się, że osoby urodzone w przysłowiowym "czepku", cieszą się szczególnego rodzaju szczęściem. Dowodzi tego niezwykła historia Jana Melerskiego.
Article image

Tytuły, na które warto czekać!

Dodany: 7 sierpień 2017

Pośród zapowiedzi znajdziemy tytuły, na które warto cierpliwie poczekać. Przedstawiamy trzy, które mile zaskoczą Czytelników.
Article image

Sięgnij po intrygujące tytuły

Dodany: 28 lipiec 2017

Czasem ciężko zdecydować, które książki warto przeczytać. Zamiast tracić czas na poszukiwania, sięgnij po intrygujące tytuły. Treść miło Cię zaskoczy.
Article image

Historia muzyki elektronicznej

Dodany: 13 lipiec 2017

"Mała encyklopedia electro i electro-funk" to pierwsza w naszym kraju książka przedstawiająca korzenie i główne nurty tego gatunku muzyki. Historia muzyki elektronicznej sięga lat pięćdziesiątych XX wieku, a do jej rozwoju przyczynił się w latach 70. i 80. zespół Kraftwerk z zachodnich Niemiec, a dokładniej z Düsseldorfu.
Article image

Zabierz romans na wakacje

Dodany: 10 lipiec 2017

Słoneczne, gorące lato zachęca, by zapomnieć o szarej codzienności i popuścić wodzę fantazji. By przeżyć niezapomniane chwile zabierz romans na wakacje.
Article image

Uwaga – tajemnicza „Dziura”!

Dodany: 29 czerwiec 2017

Gdy na naszej drodze pojawi się tajemnicza „Dziura”, nikt nie ostrzeże nas przed niebezpieczeństwem. Na szczęście w tę „Dziurę” warto wpaść.
Article image

Język angielski dla każdego

Dodany: 19 czerwiec 2017

Nauka języka angielskiego może okazać się prostsza niż przypuszczaliśmy, pod warunkiem, że skorzystamy z „Przystępnej gramatyki angielskiej z ćwiczeniami”.
Article image

Zakwitły zielone róże

Dodany: 12 czerwiec 2017

Za górami, za lasami, zakwitły „Zielone róże”. Dzięki ilustracjom figur, tę piękną historię opowiemy tańcem. Czytaj, tańcz, stań się choreografem…
Article image

Kto rządzi naszym światem?

Dodany: 8 czerwiec 2017

„Miłość do trzech zuckerbrinów” uświadomi nam, kto rządzi światem i kontroluje społeczeństwo internetu, konsumeryzmu, niewolnictwa informacyjnego, seksu i terroryzmu.
Article image

Pora na przygodę z książką

Dodany: 31 maj 2017

Chcąc przeżyć niezapomniane, pełne zaskakujących wrażeń chwile? Wystarczy sięgnąć po właściwą lekturę. Przygody przeżyte dzięki książkom na pewno nas nie rozczarują.
Article image

Darmowe wakacje z książką

Dodany: 29 maj 2017

Tegoroczne wakacje możemy spędzić w dowolnym miejscu, czasie i przestrzeni . Darmowe wakacje z książką to gwarancja, że nie będziemy narzekać na nudę i brak atrakcji.
Article image

Książka dla poszukiwaczy mocnych wrażeń

Dodany: 8 maj 2017

„W ścianach Dżangała” to książka dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, którzy chcą zrozumieć, dlaczego ludzie ryzykują życie, by zdobywać górskie masywy.
Article image

Książki, których nie zapomnisz

Dodany: 14 kwiecień 2017

Niektóre książki poruszają do głębi, ponieważ budzą skrajne emocje, opisują poruszające fakty, czy ludzkie dramaty. Warto je poznać, ponieważ tych książek nie zapomnisz.
Article image

Książki na Światowy Dzień Zdrowia

Dodany: 6 kwiecień 2017

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, który w tym roku odbywa się pod hasłem - "Depresja - porozmawiajmy o niej". Z tej okazji polecamy kilka wyjątkowych książek.
Article image

Nieoceniona siła przyjaźni

Dodany: 3 kwiecień 2017

Gdy zawiedzie nas rodzina, a los sprawi, że znajdziemy się w sytuacji bez wyjścia, jedynym ratunkiem może okazać się nieoceniona siła przyjaźni.
Article image

Ponadczasowa proza Andrieja Płatonowa

Dodany: 29 marzec 2017

„Wykop” Płatonowa to ponadczasowa proza, która nie mieści się w znanych nam ramach. Za sprawą sarkazmu i ironii autor zdołał obejść cenzurę i wskazać okrucieństwo sowieckiego socjalizmu.
Article image

Twórczość Krzysztofa Piotra Łabendy

Dodany: 23 marzec 2017

Sięgając po książki danego pisarza można wiele się o nim dowiedzieć. Jeden z bohaterów powieści "Wzgórze młynarza" przypomina samego autora - Krzysztofa Piotra Łabendę.
Article image

Wstrząsające fakty na łamach książek

Dodany: 13 marzec 2017

Odrzucenie fikcji na rzecz dokumentowania rzeczywistości pozwala opisywać wstrząsające fakty na łamach książek. Już teraz poznaj niektóre z nich.
Article image

Poetycki świat Danuty Pasieki

Dodany: 1 marzec 2017

Poetycki świat Danuty Pasieki to wielowątkowa przestrzeń, do której każdy może czuć się zaproszony. Poetka z przyjemnością dzieli się swymi przemyśleniami i skłania do głębszych refleksji.
Article image

Jerozolima jakiej nie znałeś

Dodany: 24 pażdziernik 2016

„Jerozolima. Miasto Boga", to jedyny w swoim rodzaju przewodnik z elementami reportażu i dokumentu.
Article image

PRZEDSPRZEDAŻ Jak leczyć osteoporozę

Dodany: 12 wrzesień 2016

Po niemal dwóch latach dr Niebrzydowski „wraca” z kolejną książką – tym razem jest to poradnik „Jak leczyć osteoporozę”, w którym autor prezentuje przyczyny, objawy osteoporozy oraz na czym polega jej leczenie.
Article image

Z Anetą Skarżyński w Podróż na Operiona

Dodany: 2 sierpień 2016

Rozmowa z Anetą Skarżyński, pisarką dla której przestrzeń artystyczna nie zna granic. Autorka zabrała czytelników na niesamowite wyspy Naftalinowe, Paprykarzowe czy Pieprzowe. Gdzie poprowadzi nas tym razem
Article image

W czerwcu wszystko stanie na głowie!

Dodany: 18 maj 2016

Dokładnie 1 czerwca ukazała się najnowsza książka autorstwa Michała Krupy, który tym razem postanowił wywrócić szarą codzienność do góry nogami.
Article image

Międzynarodowy Dzień Książki z Psychoskokiem

Dodany: 22 kwiecień 2016

W dniu 23. kwietnia, jak co roku obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. To międzynarodowe święto zostało ustanowione przez UNESCO w 1995 r., w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa, a także ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich.
Article image

Debiut literacki Marcina Buczyńskiego - Fałszywa Trójca. Część 1 - Kres wieczności

Dodany: 15 kwiecień 2016

„Fałszywa Trójca. Część 1 - Kres wieczności” oferuje czytelnikom przyzwyczajonym do wyjątkowości fantastyki pełne ekscytującej mocy pojedynki magów oraz mrożące krew w żyłach starcia z potworami. Na rozwikłanie czekają kolejne mroczne zagadki i intrygi, i... jak to w każdej ciekawej opowieści bywa, często nie ta owca jest czarna, która początkowo się nią zdawała.
Article image

Erotyka w książkach Marty W. Staniszewskiej – promocja książek

Dodany: 13 kwiecień 2016

Marta W. Staniszewska, pisze głównie dla kobiet, a swoje historie stara się ułożyć tak, jak wyobraża sobie idealny, bajkowy romans. W przypadku swoich bohaterów autorka nie godzi się na to, by seks został oddzielony grubą kreską od uczuć. Pragnie, by namiętne, cielesne spotkania były następstwem głębokiego uczucia.
Article image

Tydzień z nutą historii w tle

Dodany: 2 kwiecień 2016

Są książki, które cieszą, bawią czytelnika, są miłe i łatwe w odbiorze, po inne sięgamy z konieczności. A jak jest z książkami o tematyce historycznej? Dlaczego powinniśmy po nią sięgać?
Article image

Tydzień z książkami Grzegorza Kaźmierczaka

Dodany: 26 luty 2016

Kim jest Grzegorz Kaźmierczak? To przede wszystkim autor książek opowiadających o uzdrowieniu, bioenergoterapii, rozwoju duchowym, psychosomatyce, symbolice ciała, astrologii, numerologii i radiestezji. Celem jego życia, jak sam twierdzi jest pomaganie innym.
Article image

Książki dla młodzieży poleca Wydawnictwo Psychoskok

Dodany: 8 grudzień 2015

Literatura młodzieżowa wychodzi naprzeciw potrzebom nastolatków, którym łatwiej odnaleźć siebie w towarzystwie odpowiedniej książki. Wydawnictwo Psychoskok poleca wyjątkowe książki dla młodzieży.
Article image

Jolanta Maria Kaleta na Targach Książki – Wrocław

Dodany: 3 grudzień 2015

Wydawnictwo Psychoskok podczas Wrocławskich Targów Dobrej Książki będzie gościć Jolantę Marię Kaletę, autorkę wielu znakomitych powieści związanych z Dolnym Śląskiem, między innymi „Złota Wrocławia”, „Testamentu Templariusza”, czy „Wrocławskiej Madonny”.
Article image

Aneta Skarżyński na Targach Dobrej Książki we Wrocławiu

Dodany: 1 grudzień 2015

Tradycyjnie w pierwszej dekadzie grudnia odbędą się 24.Wrocławskie Targi Dobrych Książek. Czytelnicy powinni wiedzieć, że w trakcie imprezy odbędzie się spotkanie z wszechstronnie uzdolnioną autorką- Anetą Skarżyński.
Article image

Tydzień z książkami Aleksandra Janowskiego

Dodany: 30 listopad 2015

Od ostatniej książki „Tłumacz – reportaż z życia”, będącej autobiografią autora możemy dowiedzieć się o Aleksandrze Janowskim znacznie więcej.
Article image

Czytaj mi tato, czytaj mi mamo….

Dodany: 30 pażdziernik 2015

Z pewnością nikogo nie trzeba już przekonywać, że czytanie dzieciom wpływa na ich rozwój emocjonalny, pobudza wyobraźnie i uczy tworzenia pięknych wypowiedzi.
Article image

Wszechświat to najpiękniejsza maszyna

Dodany: 16 lipiec 2015

Co łączy bezimiennego, błąkającego się po tajemniczym mieście żołnierza z człowiekiem, który od miesięcy leży w śpiączce przykuty do łóżka? Dlaczego kobieta, która się nim opiekuje, nagle zapragnęła poznać, kim jest jej pacjent? Dlaczego żołnierz spotyka na swojej drodze dwoje małych dzieci, a świat, w którym przebywają jest dziwnie tajemniczy? Kim jest kobieta, która pisze tajemniczą książkę, w której występują wszystkie wymienione postacie?
Article image

„Mówić o tym, co najtrudniejsze, zasługuje na pewnego rodzaju mistrzostwo...” - opowieść dziecka pozbawionego prawa do dzieciństwa

Dodany: 16 czerwiec 2015

Bohaterką książki pt. „Dzieciństwo? Czyli byłam molestowana seksualnie” jest młoda kobieta, która poznajemy w wieku dwunastu lat. Zamiast przeżywać najpiękniejsze lata swojego dzieciństwa, dorastania, poznawania świata, każdego dnia przeżywa koszmar związany z molestowaniem seksualnym. Doświadcza tego zarówno ze strony kolegi na obozie wakacyjnym, jak i ojca w domu. Życie staje się horrorem nie do zniesienia. Dziewczynka zamiast tryskać młodzieńczą radością zamyka się w sobie, pogłębia kompleksy związane ...
Article image

Sześć przeszkód Patrycji Balcerzak - zapowiedź

Dodany: 27 maj 2015

Niecodzienna opowieść o stracie i miłości w wykonaniu dwojga piętnastolatków, która w humorystyczny sposób opowiada o problemach młodych ludzi oraz życiu codziennym z ich perspektywy.
Article image

Spotkanie autorskie z Januszem Płońskim w Warszawie

Dodany: 14 maj 2015

Psyche Books&Cafe zaprasza na spotkanie z Januszem Płońskim, autorem właśnie wydanej książki „Janusz Płoński kandydat na prezydenta”, a wcześniej współautorem scenariusza serialu „Alternatywy 4”.
Article image

Kandydat na prezydenta - konkurs o książkę Janusza Płońskiego

Dodany: 6 maj 2015

Książka "Kandydat na prezydenta" Janusza Płońskiego właśnie trafiła na rynek wydawniczy. Jest to forma zabawnej, miejscami wręcz komicznej, ale także zdystansowanej refleksji, w kontekście życiowych doświadczeń pisarza, scenarzysty i znanego telewizyjnego dziennikarza.
Article image

Turkusowa dusza Marty Kopeć

Dodany: 27 styczeń 2015

Akcja książki rozgrywa się we współczesnym świecie, w którym świat realistyczny miesza się z elementami fantastycznymi.
Article image

Spacer spalonym mostem - debiut literacki Katarzyny Kosior

Dodany: 12 styczeń 2015

Czy miłość jest niczym deszcz, który znienacka spada na nas z ‘’zerwanej chmury’’? I czy skazani jesteśmy na to, by przemóc do suchej nitki? Czy poddać się w kochaniu, czy też przeć do przodu pomimo wichury z nadzieją, że miłość wszystko zwycięży? A jeśli zrezygnować, to skąd wiadomo, który wybrać moment, by nie poranić siebie i osoby, którą kochamy?
Article image

Zapowiedzi Wydawnictwa Psychoskok

Dodany: 9 grudzień 2014

Konińskie Wydawnictwo Psychoskok przedstawia nadchodzące premiery książek, tym razem również dla najmłodszych. Wszystkie prezentowane tytuły mogą być fantastycznym prezentem na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.
Article image

O wydawnictwie

Dodany: 23 luty 2014

Wydawnictwo Psychoskok powstało w 2011, a nasz potencjał rozwojowy i promocyjny jest ogromny. Bazujemy na wieloletnim już doświadczeniu w segmencie reklamy multimedialnej i katalogowej. Wydawnictwo jest dzieckiem Agencji Reklamowej Mediakon, współpracującej od 6 lat z Grupą24h. Jesteśmy w stanie zorganizować akcję reklamową dla naszych współpracowników, m.in. w wymianie barterowej reklam.
Article image

Z kamerą wśród kobiet Iranu

Dodany: 16 kwiecień 2018

„Poszukiwacz marzeń. Z kamerą wśród kobiet Iranu” to reportaż poświęcony sytuacji kobiet w Iranie.
Article image

Samobójstwo na raty

Dodany: 6 kwiecień 2018

„Młody bóg z pętlą na szyi. Samobójstwo na raty” to trzecia część autobiograficznego cyklu książek o borderline, polecanego przez czołowe portale i magazyny psychologiczne oraz psychiatryczne. Jest to dziennik, który autorka prowadziłą w latach 2007-2014.
Article image

Balans - historia Sonke Petersena

Dodany: 9 pażdziernik 2017

BALANS – słownik języka polskiego definiuje to słowo, jako przechylanie się w różne strony, w celu zachowania równowagi.
Article image

Niepodważalny talent Michała Krupy

Dodany: 19 wrzesień 2017

Michał Krupa to pisarz młodego pokolenia. Jego książki zachwycają zarówno nastoletnich, jak i starszych, bardziej wymagających czytelników. Jego styl jest bardzo charakterystyczny.
Article image

Idealna książka na jesień

Dodany: 12 wrzesień 2017

Zachmurzone niebo, zimny wiatr i częste opady zachęcają, by zaszyć się w domu. Nuda nam nie grozi, jeżeli sięgniemy po idealną książkę na jesień.
Article image

Dojrzałe spojrzenie na chrześcijaństwo

Dodany: 25 sierpień 2017

Czy powinniśmy bezkrytycznie przyjmować, że nauka uchroni nas przed skończonością, i wątpić w siłę teologii? Odpowiedź na te pytania znajdziemy, w książce.
Article image

Spójrzmy ”Prawdzie w oczy”

Dodany: 3 sierpień 2017

Leopold Trafny zachęca do zadumy. Spoglądając „Prawdzie w oczy” głęboko zastanowimy się nad sensem naszego istnienia oraz znaczeniem prawdy i ponadczasowych wartości.
Article image

Najgorętsze książki lata

Dodany: 25 lipiec 2017

Wakacje to dokonały czas, by nadrobić czytelnicze zaległości. Najgorętsze książki lata zagwarantują nam niezapomniany, pełen wrażeń wypoczynek.
Article image

Literatura z rekomendacją!

Dodany: 21 lipiec 2017

Na rynku wydawniczym jest tak wiele książek, że czasem trudno zdecydować, po którą sięgnąć. Literatura z rekomendacją na pewno nas nie rozczaruje.
Article image

Zabierz zabawki na wakacje

Dodany: 27 czerwiec 2017

Dzieci lubią towarzystwo zabawek, bez których nie wyobrażają sobie wakacji. Zabierzmy je więc ze sobą za sprawą książeczki „Zabawki na wakacjach”.
Article image

Zostań Łowcą Pomysłów

Dodany: 14 czerwiec 2017

Większość z nas wpada na genialne pomysły, które najczęściej nie zostają zrealizowane. Poradnik „Łowca Pomysłów” uświadomi nam dlaczego tak się dzieje, i jak to zmienić.
Article image

Zobacz i poczuj dzięki poezji

Dodany: 18 maj 2017

Wieloznaczna przestrzeń poetycka pozwala dostrzec więc i poczuć bardziej. Już teraz zobacz i poczuj dzięki poezji Zofia Ostrach.
Article image

Książki na Dzień Matki

Dodany: 10 maj 2017

26 maja ponownie obchodzić będziemy Dzień Matki. W tym roku zamiast przewidywalnych podarunków wręczmy mamą książki, poprzez które wyrazimy swe uczucia i podziękowania.
Article image

Czy ta burza może odmienić los?

Dodany: 12 kwiecień 2017

Każdy z nas stara się prowadzić spokojne, przewidywalne życie, ale niektórych zdarzeń nie jesteśmy w stanie przewidzieć, a to one mogą całkowicie odmienić nasz los?
Article image

Polecane książki dla dzieci

Dodany: 10 kwiecień 2017

Literatura dziecięca to zróżnicowana, bogata przestrzeń, w której warto zauważyć polecane książki dla dzieci. Bajki Adama Cichego z pewnością nas nie rozczarują.
Article image

Apetyczne książki

Dodany: 5 kwiecień 2017

Tytuły niektórych książek brzmią intrygująco, pośród nich znajdziemy „apetyczne” książki: „Łosoś norwesko-chiński” i „Łosoś a la Africa”. Te pozycje świetnie smakują o każdej porze.
Article image

Czy można przechytrzyć Pana Boga?

Dodany: 15 marzec 2017

Podobno losu i Inwigilatorów nie da się oszukać, Bohaterka tej powieści dokona jednak niemożliwego i spróbuje przechytrzyć tajemniczą organizację.
Article image

Jedna myśl może unicestwić wszechświat!

Dodany: 9 marzec 2017

Powieść z gatunku fantasy, opowiadająca o losach licealisty obdarzonego boską wszechmocą. Jedna myśl tego młodzieńca może unicestwić wszechświat!
Article image

Psychoskok na 20. Targach Książki w Krakowie

Dodany: 9 listopad 2016

20 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie pozostaną w naszej pamięci. Wszystkim Autorom przybyłym do naszego stoiska, serdecznie dziękujemy za przybycie. Wiemy, że nie było łatwo, gdyż ze względu na dodatkowy ruch przedświąteczny, związany ze Świętem Zmarłych, wyczynem było dotarcie na czas.
Article image

Majowe premiery wydawnictwa Psychoskok

Dodany: 10 maj 2016

Majowe słonko coraz mocniej przygrzewa. Piękna pogoda, słońce, zapach budzącej się do życia przyrody... Istnieje mnóstwo okazji, dla których warto sięgnąć po ciekawą książkę. Zwłaszcza teraz! Sprawdź nasze majowe nowości i zapowiedzi.
Article image

Dramaty kobiet w książkach wydawnictwa Psychoskok

Dodany: 23 kwiecień 2016

Historie pisane przez życie, dramaty chwytające za serce, zaskakujące fakty, tragiczne, dotykające bezbronnych, często niewinnych osób. Nie sposób przejść koło nich obojętnie. Najczęściej ofiarami są kobiety, dzieci… Nękane, prześladowane, wykorzystywane, dręczone, upodlane, często zostawione na pastwę losu.
Article image

Spotkanie z autorem książki "Polak w krainie d'Artagnana"

Dodany: 20 kwiecień 2016

Miasta Gniew nie muszę nikomu przedstawiać, gdyż ze względu na piękny Zamek Krzyżacki jak i dostojny Kościół Gotycki słynie w całym kraju. Jednak nie każdy wie, że w tym mieście mieszka, mocno działa na jego rozwój oraz pisze książki tajemniczy dla większości Lesław Tur.
Article image

Tydzień z twórczością Jolanty Marii Kalety

Dodany: 11 marzec 2016

Zapraszamy na tydzień z literaturą wrocławskiej pisarki, Jolanty Marii Kalety znanej na rynku literackim z wielu znakomitych powieści związanych z Dolnym Śląskiem, między innymi „Złota Wrocławia”, „Testamentu Templariusza”, czy „Wrocławskiej Madonny”.
Article image

Tydzień z poezją

Dodany: 4 marzec 2016

Poezja, słowem malowanie, wyrażanie siebie, sposób prezentowania emocji za pomocą pięknie dobranych słów, owoc nieprzeciętnej wrażliwości człowieka.
Article image

Tydzień z książkami Jonathana Graya

Dodany: 11 luty 2016

Zapraszamy na tydzień z książkami wielkiego odkrywcy, który ma na swoim koncie szereg pozycji poświęconych odkryciom natury historycznej i archeologicznej dotyczącym starożytności oraz zagadek przeszłości nurtujących współczesnych ludzi. Poznajmy świat oczami Jonathana Graya.
Article image

Życzenia świąteczno-noworoczne od wydawnictwa Psychoskok

Dodany: 22 grudzień 2015

Nadchodzą święta, korzystając okazji chcielibyśmy złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym 2016 roku wraz z podziękowaniem za dotychczasową współpracę wszystkim osobom z nami związanych. Niech ten Nowy Rok przyniesie same pasma sukcesu i spełnienia wszystkich marzeń i planów.
Article image

Książki dla fanów fantastyki poleca Wydawnictwo Psychoskok

Dodany: 18 grudzień 2015

Fantastyka otwiera nieograniczoną przestrzeń wyobraźni, pozwalając nam przenosić się w miejscu i czasie, czy przemierzać dowolną pseudorzeczywistość. Książki dla fanów fantastyki poleca Wydawnictwo Psychoskok.
Article image

Tydzień z książkami Michała Krupy

Dodany: 11 grudzień 2015

Michał Krupa zaskakuje Czytelnika bardzo specyficznym językiem swoich powieści – dosadnym ale także szalenie zabawnym, niekoniecznie mowa tutaj o jego debiutanckiej powieści.
Article image

Niezastąpione poradniki- poleca Wydawnictwo Psychoskok

Dodany: 10 grudzień 2015

Poradniki stanowią wyjątkową grupę książek, bo przecież dobra rada jest bezcenna. Wydawnictwo Psychoskok poleca niezastąpione poradniki, dzięki którym znajdziemy odpowiedz na każde pytanie.
Article image

Książki dla Panów poleca Wydawnictwo Psychoskok

Dodany: 4 grudzień 2015

Panowie podobnież jak Panie mają swoje czytelnicze upodobania. Wydawnictwo Psychoskok poleca wyjątkowe, przepełnione sensacją, naznaczone zbrodnią, utkane z faktów, czy powstałe na podstawie historycznych odniesień książki dla Panów.
Article image

Książki dla Kobiet poleca Wydawnictwo Psychoskok

Dodany: 3 grudzień 2015

Literatura kobieca ma wiele zwolenniczek, które potrafią docenić książki pozwalające przeżywać niezapomniane emocje. Wyjątkowe, pisane z pasją pozycje, które zaspokoją potrzeby przedstawicielek płci pięknej, poleca Wydawnictwo Psychoskok.
Article image

Książkowe prezenty

Dodany: 2 grudzień 2015

Zbliża się wyjątkowy, świąteczny czas, i wszyscy zaczynamy wcielać się w rolę św. Mikołaja. Obdarowywani z pewnością będą zadowoleni jeżeli otrzymają książkowe prezenty, które zaspokoją zróżnicowane gusta i potrzeby.
Article image

Książkowe prezenty dla dzieci

Dodany: 1 grudzień 2015

Zbliża się magiczny, świąteczny czas. Przygotowując podarunki nie możemy zapomnieć, że pośród góry zabawek powinny znaleźć się książkowe prezenty dla dzieci.
Article image

Dlaczego pisałem? - rozważania Stanisława Kuczkowskiego nad czasem przemijania

Dodany: 3 listopad 2015

Wydaje mi się,że mogę oczekiwać …prostego pytania? Jakie miałem powody,które przekonały mnie do skomponowania…i w konsekwencji skłoniły do napisania tej „opowieści”? A nawet skromniej - do „opowiedzenia” tej, pewnie zbytnio rozwleczonej, trochę banalnej…trochę egzaltowanej,a być może (co mnie trochę tłumaczy) romantycznej „historii”…?
Article image

Zapowiedzi w Wydawnictwie Psychoskok

Dodany: 17 sierpień 2015

Niebywale bogate, plany Wydawnictwa Psychoskok. Pośród tych tytułów każdy znajdzie wymarzoną, wyczekaną książkę.
Article image

Wydawnictwo dla debiutantów

Dodany: 10 czerwiec 2015

Wydanie pierwszego utworu, dla każdego debiutanta jest momentem niezwykle istotnym. Nim nastąpi ta długo wyczekiwana chwila pojawia się jednak wiele wątpliwości, które powinien rozwiać właściwy wydawca.
Article image

Lektura dla wszystkich kobiet, które chcą schudnąć

Dodany: 8 czerwiec 2015

„Jest jeden sekret skutecznego odchudzania, upragnionej figury; odkryłam go przed laty, pokochałam go...” – tymi słowami Melissa Wise rozpoczyna swój poradnik, który pomoże ci zawalczyć o zgrabną i atrakcyjną figurę!
Article image

Kocham Cię Mamo!!!!

Dodany: 27 marzec 2015

To książka, która opowiada zarówno o miłości jak i o umiejętności prawdziwego przebaczenia; adresowana do czytelników w każdym wieku.

Recenzja 2

Dodany: 20 luty 2015

Z całego serca polecam wszystkim książkę „ PTAKI Prawdziwi mistrzowie Ziemi” Grzegorza Kaźmierczaka, wiedza w niej zawarta nie pochodzi ze świata iluzji, jest to Boskie Odczucie Grzegorza, dzięki któremu przekazuje nam całkowicie inne znaczenie ptaków, rolę, jaką pełnią dla nas na naszej Kochanej Matce ZIEMI oraz jak ogromną są dla nas pomocą, czego umysł niestety nie wie.  Tej wiedzy nie można się nauczyć i wyczytać w żadnej innej książce, bo jeszcze takiej nie było, ta jest jedyna i według ...
Article image

Lawendowy konkurs Walentynkowy

Dodany: 12 luty 2015

Walentynki… Święto zakochanych, pochwała miłości. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania będzie powieść Klaudii Kopiasz.

Recenzja z bloga hugekultura.blogspot.com

Dodany: 10 luty 2015

Choć to debiut tej autorki trzeba przyznać, że trudno spostrzec jakiekolwiek mankamenty. Lekturę czyta się szybko i płynnie mimo że porusza niełatwy temat. Traktuje o walce z chorobą. Nieuleczalną.
Article image

Ludzkie dramaty w drugiej powieści Piotra Wołoszyka

Dodany: 2 luty 2015

„Kiedy jesteś ofiarą rodziców, nie masz ochoty już żyć, mimo że jeszcze dobrze nie Weszłaś w życie, to już przestaje mieć ono sens. I nie ma wtedy znaczenia, w jakiej części świata przyszło Ci istnieć. Ból jest wszędzie taki sam!"
Article image

Ważne są tylko chwile

Dodany: 27 styczeń 2015

Powieść, w której poznasz kobietę, z pozoru zwyczajną i niewyróżniającą się z tłumu.
Article image

Poezja Stanisława Smoleńskiego

Dodany: 2 grudzień 2014

"Kartki z kalendarza" to zbiór wierszy powstałych w wyniku przemyśleń i obserwacji z okresu kilku ostatnich lat z życia autora.

Książki wydawnictwa

Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover