Co Ciebie wprawia w dobry nastrój? – konkurs z niespodzianką od Anny Wysockiej-Kalkowskiej

Obrazek artykułu
Wydawnictwo Psychoskok wraz z Anną Wysocką-Kalkowską, autorką powieści poruszającej tematykę o różnych odcieniach miłości zapraszają na konkurs, w którym do wygrania są fantastyczne nagrody.Ogłaszamy wyniki konkursu!!!!! Spośród Waszych komentarzy autorka wybrała trzy osoby do których trafią wspomniane wcześniej nagrody. Oto nasi faworyci  :) GRATULUJEMY oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie!!!!!


I miejsce 


Andrew Serdeczny: zapach kawy porankiem, w Niedzielę, kiedy jestem sam i tylko spokój wkoło mnie....uśmiech młodej dziewczyny bezinteresowny, tym samym najpiękniejszy oraz uśmiech starszej pani, która czuje się na 20 lat ....butelka red dry ....powietrze o zapachu kobiety....kiedy z przyjacielem w górach milczymy, bo nie musimy mówić na wiatr ...kiedy inni mają dobry nastrój - to najbardziej :)


II miejsce


Marta Piróg: Poranek, bo mogę dziękować za szczęśliwą noc. Przeczytana książka, bo wiem, że mam chwilę dla siebie. Śpiew ptaków i promienie słońca, które cieszą się, że mnie widzą. Dobre słowo, bo mam świadomość, że otaczają mnie serdeczni ludzie. Gwar w domu, bo wiem, że mam DOM :)


III miejsce


Krzysztof Hawryszczyszyn: Słodki buziak partnerki na przebudzenie rankiem, jej cudowny najpiękniejszy uśmiech świata od ucha do ucha, niewyobrażalnie podniecający zapach świeżo mielonej kawy. Na deser kocurek Jacuś na kolanach, a przed sobą książka, w której zagłębiam się bezgranicznie. Dla mojej wrodzonej skromności i niewielkich w sumie wymaganiach te elementy w zupełności wystarczą by mieć odlotowy nastrój na cały boży dzionek. :)


Ze zwycięzcami wkrótce się skontaktujemy - Gratulujemy!!!!!


Wystarczy odpowiedzieć na pytanie autorki dotyczącej radości dnia codziennego - co Ciebie wprawia w dobry nastrój? Odpowiedzi prosimy wpisywać w komentarzach pod postem zamieszczonym na stronie konkursu. Na Państwa odpowiedzi czekamy do 9 lutego 2016 r. Po wybraniu trzech najlepszych odpowiedzi, których dokona sama autorka, wyniki podamy już 12 lutego 2016 roku.

 

Dla tych których odpowiedź zajmie I miejsce nagrodą będzie: powieść "Moje życie bez ciebie" Anny Wysockiej-Kalkowskiej oraz własnoręcznie wykonany przez autorkę anioł. Dla tych, których komentarz zajmie II miejsce nagrodą będzie debiutancka powieść autorki “Kiedy wiosna nie nadchodzi”, a zwycięzca III miejsca dostanie ebook wybranej przez siebie jednej z dwóch powieści pisarki.


Życzymy przyjemnej zabawy i zapraszamy na stronę konkursu: Wygraj powieści Anny Wysockiej-Kalkowskiej z niespodzianką :)

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl