Linusia, mój rajski ptak czyli rzecz o pisarzu i jego Muzie”

| Dodano: 8 lipiec 2013 | Dodana przez: admin

Share

Okładka

Twoja ocena

„Linusia, mój rajski ptak czyli rzecz o pisarzu i jego Muzie” jest dziesiątą powieścią Zackiewicza pisaną po polsku, i zarazem pierwszą, jaka ukazuje się w Wydawnictwie Psychoskok. Opowiada o kobiecie, która dla pisarza jest wyjątkowa, ponieważ całkowicie odmieniła ponure życie autora, otworzyła przed nim wielki świat, jego klęski zamieniła w sukcesy, nadała sens jego istnieniu. Innymi słowy – bez niej nigdy by nie istniał jako twórca. Jak dobra wróżka, zasiała w nim ziarno twórczego myślenia. Uosabia to, co jest dzisiaj rzadkie i cenne. Jest wzorem dla innych kobiet i marzeniem wielu mężczyzn. Dlaczego „rajski ptak”? Bowiem jest piękna, tajemnicza i zwykle ją można spotkać w dalekiej Australii, w Sydney, w pobliżu słynnej plaży Tamarama Beach. Nic dziwnego zatem, że to ona stała się bohaterką tej oto powieści, która jest epickim szalonym romansem w krajowej jak i międzynarodowej scenerii z egotycznym smaczkiem. I co najważniejsze, historia ta oparta jest na faktach autentycznych oraz niesie dobrą nowinę samotnym i zagubionym sercom. Nigdy nie wiadomo, co przyniesie jutrzejszy dzień. Trzeba być zawsze gotowym na romantyczną miłość, która spada na człowieka jak grom z jasnego nieba. W końcu życie pisze najlepsze scenariusze. A jak tytułowa Linusia zaczarowała autora? Zobaczycie Państwo sami!

Źródło: http://www.ebooki123.pl/linusia-moj-rajski-ptak-czyli-rzecz-o-pisarzu-i-jego-muzie_p18 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Linusia, mój rajski ptak czyli rzecz o pisarzu i jego Muzie”"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Linusia, mój rajski ptak czyli rzecz o pisarzu i jego Muzie”"

Linusia, mój rajski ptak czyli rzecz o pisarzu i jego Muzie

Linusia, gdyż tak nazywa ją Tomasz - bohater książki, jest kobietą, mężatką pochodzącą z Ukrainy. Młody człowiek zakochuje się w niej bezgranicznie. Nic nie jest w stanie stanąć mu na drodze do szczęścia.Postanawiają razem ułożyć sobie życie. Zakochanym udaje się pokonać bariery, jak chociażby małżeństwo Linusi czy jej stały pobyt na Ukrainie. W końcu legalizują swój związek. Nieoczekiwanie kobieta dostaje propozycję pracy w Sydney w Australii i musi opuścić ukochanego Tomasza. Mężczyzna czuje się osamotniony...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl