Skarbimir z rodu Ather

| Dodano: 26 listopad 2013 | Dodana przez: Judyta Aleksandra Niemiec

Share

Okładka

Twoja ocena

Nuaherp to stolica grzechu. Piętnaście tysięcy banitów zamieszkuje w murach legendarnego, stworzonego przez Aniołów miasta. Zabójcy, sędziowie, czarnoksiężnicy, skrytobójcy, gwałciciele, przemytnicy to tylko niektórzy z elity, która chce się zemścić na uzurpatorze. Pewnego dnia, być może dzięki Bogom, albo dzięki szczęściu w bramie pojawia się Skarbimir – potomek wybitego rodu Ather. Zaczyna się szkolić na sędziego – najpotężniejszą jednostkę militarną. Oprócz dziwnej magii uczy się sztuki zabijania, która przydaje mu się na każdym kroku. Po wielu latach, kiedy zaczyna się robić o nim głośno ujawnia swoje pochodzenie i zyskuje wielu sprzymierzeńców. Czy jednak jest tą osobą, za którą się podaje? Jak daleko można posunąć się, aby odzyskać pokój? Pchany nienawiścią do królobójcy przekracza wszelkie granice, łamie zasady i używa potężnej magii. Robi rzeczy straszne, nie widziane od wielu setek lat, zakazane jeszcze wcześniej oraz nie możliwe do wykonania przez kogoś innego. Rzeczy okrutne, lecz potężne, okrutne, lecz służące dobru.

Książka iskrząca się magią, tajemnicami oraz bohaterami, którzy pomimo działania na rzecz dobra, wcale nie są tacy idealni. W świecie Nestrasi panują zupełnie inne reguły, panuje tam chaos, którego głównym sprawcą jest uzurpator. Autor przedstawił postacie w taki sposób, że chociaż wydaje się nam, iż znamy każdą bardzo dobrze, to nigdy nie wiemy czego możemy się spodziewać. Fabuła wciąga już od pierwszej strony i nie pozwala się oderwać nawet na krótką chwilę.
„Skarbimir z rodu Ather” jest prequelem do wielotomowej sagi Nieugiętego. W tej powieści każdy łaknący niesamowitej przygody, nieznanych wcześniej krain, magii, która ma swoje własne zasady umysłu, znajdzie dla siebie miejsce.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/skarbimir-z-rodu-ather_p291 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Skarbimir z rodu Ather"

Opinia

Przygoda i fantazja

Awatar użytkownika

Powieść Fantasy. Wydaje się że ma ona wszystko co koniczne dla przeżyć w stylu fantastycznym, mocno oderwanym od rzeczywistości. Pasjonująca przygoda dla wszystkich wielbicieli gatunku. Polecam do ekscytacji światem czarów i dziwnych, nieziemskich postaci.

9 grudzień 2013 14:39

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl