Nigdy nie pozwolę ci odejść

| Dodano: 17 sierpień 2015 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Każdy z nas śni o takiej miłości, chciałby ją przeżyć przynajmniej raz w życiu i choćby przez krótką chwilę. Sophie i Aleks mieli wyjątkowe szczęście doświadczyć uczucia, które potrafi przezwyciężyć największe przeciwności losu. Po trudnym okresie walki o siebie nawzajem, a momentami nawet o własne życie, jedyne, o czym teraz marzą to czas dla siebie. Czy porwani przez wir wymagającej codzienności i intensywnych przygotowań do ślubu, będą w stanie dostrzec czyhające na nich zagrożenie? Czy powracające duchy przeszłości zmącą idylliczny obraz i nie pozwolą im dotrwać do happy endu?

„Moja nienawiść do dnia po Bożym Narodzeniu była odwrotnie proporcjonalna do uczucia, jakim darzyłam mężczyznę leżącego obok mnie. Pode mną. Mój Boski Thor. Był dla mnie wszystkim i znacznie więcej, wszystkim czego mogłam w życiu zapragnąć. Każdy dzień z nim był niczym wyjęty z jakiejś nierealnej baśni, która w przeciwieństwie do świąt nie kończyła się nigdy. I wciąż nie mogłam uwierzyć, że jest tu ze mną. Nasza droga do tej konkretnej chwili była tak pogmatwana, że z łatwością nadawałaby się na scenariusz filmowy. Począwszy od letniej nocy sprzed pięciu lat, gdy straciłam z nim dziewictwo, choć „straciłam” to nieodpowiednie słowo na to doświadczenie. Bliżej mu było do podarunku niż straty.”

Nigdy nie pozwolę ci odejść Marty W. Staniszewskiej to pełna namiętności i pasji historia dwojga kochanków, których miłość pokonała czas i przestrzeń, a jednak bezustannie wystawiana jest na próby i zmuszona udowadniać swoją siłę.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/nigdy-nie-pozwole-ci-odejsc_p450 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Nigdy nie pozwolę ci odejść"

Opinia

Dobra erotyka

Awatar użytkownika

Dobra erotyka, nie pornografia choć nie brakuje w niej seksu. Całe otoczenie życia seksualnego bohaterów jest równie ciekawe jak sam seks opisany w sposób podniecający i apetyczny. Delikatna a zarazem ostra erotyka w guście kobiecym.

11 kwiecień 2016 11:58

Opinia

gorrrrącooo polecam

Awatar użytkownika

Każdy z nas śni o takiej miłości, chciałby ją przeżyć przynajmniej raz w życiu i choćby przez krótką chwilę. Polecam świetna powieść, pikantne sceny, niesamowite opisy, warto sięgnąć po nią sięgnąć!!!

W zestawie taniej
http://tylkorelaks.pl/32-nigdy-cie-nie-zapomnialam-nigdy-nie-pozwole-ci-odejsc-9788379005208.html

11 kwiecień 2016 11:03

Nowa opinia

Recenzje dla: "Nigdy nie pozwolę ci odejść"

"Nigdy cię nie zapomniałam" Marta W. Staniszewska.

Sophie pamiętała doskonale swojego "boskiego Thora", któremu podarowała tą noc i znacznie więcej. Wielka tragedia, która wydarzyła się w życiu rodzinnym Jacoba nie pozwoliła dotrzymać słowa przez chłopaka. Rozżalonej dziewczynie, nie pozostało nic innego jak postarać się wrócić do normalnego życia i starać się zapomnieć o cudownej nocy i przeżyciach z nią związaną. Przewrotny los jednak zaskoczył Sophi, gdy już stwierdziła, że jakoś po pięciu latach, ruszyła ze swoim życiem, otrząsnęła się po zdradzie byłego...

Wybryki losu

Skoro nie można tych zmian uniknąć, trzeba się na nie otworzyć, trzeba być elastycznym i zaakceptować fakt, że w osiągnięciu celu mogą nam przeszkodzić inni ludzie. Takiej ewentualności nie wzięli pod uwagę Sophie i Aleks, zakochani do szaleństwa bohaterowie gorącej niczym lawa powieści „Nigdy cię nie zapomniałam”. Teraz wracają, by znów rozpalać nasze zmysły, ale też, by zmierzyć się z nowymi przeciwnościami losu, który najwyraźniej postanowił zakpić z ich ślubnych planów. Tom „Nigdy nie pozwolę ci odejść”...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku