Potęga serca. Praktyczny przewodnik rozwoju duchowego

| Dodano: 23 lipiec 2013 | Dodana przez: admin

Share

Okładka

Twoja ocena

"Kiedy trzymasz w ręku tę książkę, myślisz i zastanawiasz się, czy jest dla Ciebie? Poczuj, czy nie jesteś we władzy umysłu. Kiedy przybliżysz tę książkę do swego serca, odczujesz jej energię, jej wibracje, pozwolisz sercu zdecydować, czy jest ona dla Ciebie, tym samym już wkroczyłeś na drogę serca. Możesz teraz rozpocząć z tą książką indywidualną podróż przez życie, które jest odzwierciedleniem bogactwa twego serca.

Książka niniejsza jest darem serca dla wszystkich tych, którzy gotowi są wkroczyć na jego drogę, rozwijać się, rozpocząć nowe udane życie, odnaleźć w sobie miłość, prawdę, bogactwo, szczęście, radość i wszystko inne, czego zapragną. Porusza ona temat budzenia się w prostym wzniesieniu poprzez miłość w sercu, a przy tym nie korzysta z dorobku bogactwa wytworów technik iluzji umysłu, które na przestrzeni tysiącleci tworzyliście.

Ta książka to najprostsza instrukcja obsługi człowieka przez niego samego, przez każdego z was indywidualnie. Każdy z was jest indywidualną istotą i nie ma jednakowej recepty na rozwój dla wszystkich. Jednakże każda droga waszej pracy, waszego rozwoju, wiedzie poprzez dane wam serce, poprzez cud jego doznań.

„Potęga serca” to książka, która jest darem pochodzącym od waszej Wyższej Jaźni, która prosto może być zastosowana przez każdego z was, niezależnie od waszej świadomości – tego w kogo lub w co wierzycie, od waszego wykształcenia, czy mądrości wewnętrznej.

Dając Wam tę książkę, dostajecie możliwość wyboru i proste podpowiedzi. To, jaką drogę wybierzecie, jest indywidualną decyzją każdego z was. Niech was nie dziwią zdarzenia, jakie możecie uruchomić zmieniając swoją świadomość, cuda zmian jakie otworzycie. Dokądkolwiek zechcecie iść, idźcie przeniknięci miłością, którą możecie odczuć, prosto przytulając tę książkę do serca swego". Grzegorz Kaźmierczak

Źródło: http://www.ebooki123.pl/potega-serca-praktyczny-przewodnik-rozwoju-duchowego_p20 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Potęga serca. Praktyczny przewodnik rozwoju duchowego"

Opinia

Książka motywująca

Awatar użytkownika

Zdecydowanie motywująca książka do życia i do miłości wszystkich. Może trochę zbyt długa i przez to monotonna ale powoduje w czytelniku wiele pozytywnych emocji. Polecam wszystkim szukającym ciepła, otuchy i dobrego słowa, na pewno się nie zawiodą.

7 styczeń 2014 15:32

Opinia

Serce, nasza busola

Awatar użytkownika

Książka dająca ogromne wsparcie w rozpoczęciu nowego życia z sercem jako najważniejszym elementem. To serce i nasze uczucia sa najważniejszym kierownikiem w naszym Ja i naszym życiu. Rozum wydający się takim centrum rozsądku i organem powołanym do kierowania naszym życiem okazuje się być zwodniczym. To serce jest najważniejsze i nasze uczucia i emocje. To właśnie sercem i uczuciami kierujemy się podświadomie w naszym życiu i to ono powinno być tym, które stawiamy w centrum i na pierwszym miejscu. Książka jest bardzo budująca.

13 grudzień 2013 13:06

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl