Przewodnik z Tybetu. Na ścieżce przeznaczenia

| Dodano: 24 lipiec 2013 | Dodana przez: rappoetyk

Share

Okładka

Twoja ocena

„Przewodnik z Tybetu” to powieść łącząca przygodę z sensacją, wśród których dominuje wątek polskiego przewodnika z Tybetu, który po tragicznej śmierci swojej rodziny poszukuje nowego celu w życiu. Marek (tak ma na imię nasz bohater) porzuca Polskę i odbywa podróż do Tybetu kierowany tam dziwnym przeczuciem. Na miejscu zdobywa wiedzę duchową i uczy się wschodnich sztuk walki. Dzięki temu zostaje przewodnikiem dla tybetańskich uchodźców. Przeprowadza wielu Tybetańczyków przez Tybet i chińskie posterunki. To jednak dopiero początek jego nowej drogi życia. Marek zostaje wysłany do Europy, aby napisać i opublikować książkę o walce Tybetu o wolność. W jego podróży spotyka go wiele sensacyjnych przygód: uprowadzenie samolotu przez porywaczy, miłość do pięknej Stelli, walka z mafią.

Książka obfituje w szereg sensacyjnych zwrotów akcji i przygód opartych w tybetańskim mistycyzmie i magii. Z pewnością nie można się przy niej nudzić. Stanowi dobrą rozrywkę i na pewno rozbawi Czytelnika nawet w najbardziej pochmurne dni.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/przewodnik-z-tybetu-na-sciezce-przeznaczenia_p10 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Przewodnik z Tybetu. Na ścieżce przeznaczenia"

Opinia

Ekstra przygoda

Awatar użytkownika

Fajna książka, choc może troche nie mieszcząca się w konkretnym gatunku. Jest w niej: sensacja, przygoda, erotyka, duchowość wschodnia i kryminał. Generalnie książka zaskakująca i przez to dosyć ciekawa a jednocześnie lekka i rozrywkowa w czytaniu. Dla kogoś kto poszukuje ciekawej rozrywki z książką.

12 grudzień 2013 15:40

Opinia

Czekam na następną powieść tego autora!

Awatar użytkownika

Na każdym portalu gdzie jest info o tej książce są różne opinie i opisy. Jedni piszą, że jest to kryminał inni, że książka o miłości lub przygodowa. Po przeczytaniu stwierdzam, że jest tam wszystko razem. Super połączenie przygód z zagadkami, miłością i walkami. Ktoś pisał, że jest w niej za dużo seksu ale to nie jest prawda. Bardzo interesująca powieść i byłaby z niej świetna fabuła na film. Wreszcie polscy autorzy nie ustępują zagranicznym. Czekam na następną powieść tego autora.

Jarek

źródło: http://www.lektury24h.pl

25 lipiec 2013 13:59

Nowa opinia

Recenzje dla: "Przewodnik z Tybetu. Na ścieżce przeznaczenia"

Ben Poll: "Przewodnik z Tybetu" - Polska powieść na światowym poziomie!

Jesteśmy zalewani obcą literaturą. W księgarniach dominują powieści zagranicznych pisarzy. Wiele polskich wydawnictw nie chce przyjmować utworów, które nie osiągnęły najpierw sukcesu za granicą. W reklamach dominują cyfry - ile milionów egzemplarzy sprzedano danej powieści w USA lub na świecie. Tymczasem nowa powieść pt. Przewodnik z Tybetu. Na ścieżce przeznaczenia, napisana przez Polaka (pseudonim Ben Poll) nie ustępuje w niczym dobrej zagranicznej konkurencji. Napisana bardzo ciekawie z szybką...

Autor: Joasia

„Przewodnik z Tybetu” to powieść łącząca przygodę z sensacją, wśród których dominuje wątek polskiego przewodnika z Tybetu, który po tragicznej śmierci swojej rodziny poszukuje nowego celu w życiu. Książka obfituje w szereg sensacyjnych zwrotów akcji i przygód opartych w tybetańskim mistycyzmie i magii. Jesteśmy zalewani obcą literaturą. W księgarniach dominują powieści zagranicznych pisarzy. Wiele polskich wydawnictw nie chce przyjmować utworów, które nie osiągnęły najpierw sukcesu za granicą. W reklamach...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl