Jolanta Maria Kaleta poleca

Obrazek artykułu
Promocje związane z twórczością pisarki i nie tylko ;)

Jolanta Maria Kaleta od urodzenia wrocławianka, z wykształcenia historyk i politolog. Miłośniczka górskich wędrówek, pieszych i rowerowych. Autorka takich bestsellerów jak „Testament Templariusza” czy „Złoto Wrocławia”.

 

W tym tygodniu na Publio autorka poleca książki po które warto sięgnąć. Przez cały tydzień można będzie śledzić jakie książki autorka wybrała dla czytelników – sprawdź już teraz!!! Codziennie nowa, ciekawa lektura. Zapraszamy! 

Poza tym do 11 września również na Publio trwa promocja książek pisarki. Teraz wszystkie powieści taniej o 45%. Zafascynowana urodą regionu, swojej małej Ojczyzny, a także jego tajemnicami, tutaj umieszcza akcje swoich powieści. Aby nie popaść w rutynę i jednostronność, od czasu do czasu posyła swoich książkowych bohaterów w inne, mniej lub bardziej odległe miejsca. 

Zapoznaj się z twórczością pisarki Jolanty Marii Kalety. W jej dorobku literackim znajduje się wiele interesujących, cenionych przez czytelników powieści: Kolekcja Hankego, Testament Templariusza, Strażnik Bursztynowej Komnaty, Duchy Inków, Złoto Wrocławia, Lawina, Obcy w antykwariacie, Operacja Kustosz, Wrocławska Madonna, W cieniu olbrzyma. Niebawem autorka wyda kolejną powieść, tym razem o tajemnicach jakie kryje kompleks Riese w Górach Sowich, ale o tym wkrótce. Tymczasem poznajcie dorobek literacki Jolanty Marii Kalety.   

Wszystkie powieści pisarki dostępne w sklepie internetowym tylkorelaks.pl


Polub stronę autorki na Facebooku


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl