W czerwcu wszystko stanie na głowie!

Obrazek artykułu
Dokładnie 1 czerwca ukazała się najnowsza książka autorstwa Michała Krupy, który tym razem postanowił wywrócić szarą codzienność do góry nogami.

Wielu osobom 1 czerwca kojarzy się jedynie z obchodami Dnia Dziecka, ale warto wiedzieć, że w tym roku data ta będzie sprzyjać także dorosłym. Codzienna rutyna i nużąca przewidywalność zostanie zachwiana, by choć na moment nasze życie „Na głowie stanęło”, i już nigdy nie było tak nudne jak do tej pory.


Dokładnie na dzień 1 czerwca zaplanowano premierę komedii obyczajowo- sensacyjnej pod tytułem „Na głowie stanęło” Michała Krupy, pisarza młodego pokolenia, który doskonale łączy wszelkiego rodzaju przeciwieństwa, przerysowaną brutalność, czarny humor, rozdziela pozornie niepodzielne, a także w charakterystyczny sposób, bez zbędnych obaw porusza tematy tabu. 


Książka „Na głowie stanęło” przekona nas, że niektóre wyzwania warto podjąć, ponieważ w efekcie finalnym może okazać się, że pomimo obaw pozytywnie zmienią i wzbogacą nasze życie.


Główny bohater Ryszard, którego przyjdzie nam poznać jest całkiem przeciętnym zjadaczem chleba.  Praca na stanowisku wklepywacza danych do komputera zdaje się totalnie nudna, ale pozwala cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa, podobnie jak popołudnia spędzane w domowym zaciszu, które mieści się na jednym z wielu osiedli wybudowanych w latach rozkwitu socjalizmu w Polsce. Ryszard właśnie w tym miejscu się wychował, dorósł, a gdy odziedziczył mieszkanie po rodzicach rozpoczął dorosłe, samodzielne życie. Nudne i totalnie przewidywalne, ale pozwalające czuć się bezpiecznie i szczęśliwie, więc po co cokolwiek zmieniać…


Ryszard prawdopodobnie nie odważyłby się na wprowadzanie zmian, tyle że na osiedlu pojawia się grasujący po nocach wandal, który bezczelnie maluje samochody. Znalezienie i powstrzymanie tajemniczego osobnika nazwanego przez mieszkańców ”Malarz” leży w interesie wszystkich, dlatego mieszkańcy blokowiska wspólnie decydują się na działanie, choć nie są wstanie przewidzieć, że odmieni ono ich życie.


 

"Na głowie stanęło"

DATA PREMIERY - 01.06.2016

WYDAWCA - Psychoskok

ISBN - 978-83-7900-532-1

EAN - 978-83-7900-532-1

CENA DETALICZNA - 29,90

ILOŚĆ STRON - 168

Książka Michała Krupy do nabycia w sklepie internetowym tylkorelaks.pl tylko w promocji przedsprzedażowej.

Logo Psychoskok

Zobacz również pełną ofertę książek wydawnictwa Psychsokok

Zapraszamy na nasz profil na Facebook oraz Google+ 

 

 


 

 


Zapisz Zapisz

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl