„Kanarek w klatce na szafie” - tomik z motywującym przesłaniem

Obrazek artykułu
Opatrzony wymownym tytułem, tomik poetycki „Kanarek w klatce na szafie” skrywa motywujące do pełnowartościowego życia przesłanie.
Piętrzące się problemy i nadmiar obowiązków wielokrotnie sprawia, że czujemy się zagubieni, i niezdolni do działania. Los stawia przed nami wiele szans, ale zwątpienie nie pozwala ich dostrzec. Artur Tołłoczko, poprzez wiersze wskaże nam, jak odnaleźć motywację.

Tytułowy „Kanarek w klatce na szafie” to wymowny symbol, który możemy odnieść do własnej egzystencji. Poszczególne wiersze zebrane w tomiku skłonią nas do głębokich przemyśleń nad wartością życia. Czas mija bezpowrotnie , dlatego warto wykorzystać każdą chwilę i z pomocą poezji dostrzec subtelne, niosące nadzieję niuanse.


Autor oddaje w ręce czytelników wyjątkowy, pełen osobistych wyznań tomik. Należy zaznaczyć, że Artur Tołłoczko na co dzień prowadzi sesje coachingu holistycznego, dlatego wie, jak należy wspierać ludzi w dążeniu do celu.Poszczególne wiersze możemy potraktować jako wskazówki lub mentalne wsparcie, które ułatwi nam odnalezienie wewnętrznej równowagi..
Książka do nabycia na stronie: http://bonito.pl/k-1059558-kanarek-w-klatce-na-szafieOd 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl