Książki dla młodzieży poleca Wydawnictwo Psychoskok

Obrazek artykułu
Literatura młodzieżowa wychodzi naprzeciw potrzebom nastolatków, którym łatwiej odnaleźć siebie w towarzystwie odpowiedniej książki. Wydawnictwo Psychoskok poleca wyjątkowe książki dla młodzieży.

Okres dorastania jest wyjątkowym momentem w życiu, który pozwala, by dziecko stopniowo przeobraziło się w osobę dorosłą. W trudnych, pełnych emocji i zmian chwilach, nieocenionym wsparciem okazuję się literatura młodzieżowa.  Literacki świat pozwala przeżywać niezapomniane chwile, poznawać wiernych przyjaciół, utożsamić się z bohaterami, odnaleźć wsparcie i często odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.


"Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach."

Wyjątkowe, pisane z myślą o potrzebach nastolatków książki, dzięki którym łatwiej odnaleźć siebie są nieocenionym wsparciem w okresie „burzy i naporu”. W towarzystwie właściwie dobranej lektury skomplikowany proces, naznaczony szeregiem znaczących zmian biologicznych i psychicznych zdaje się łatwiejszy.
"Kochajcie książki. One ułatwią Wam życie, po przyjacielsku pomogą zorientować się w pstrej i burzliwej gmatwaninie myśli, uczuć i zdarzeń. One nauczą Was szanować człowieka i samych siebie, one uskrzydlą rozum i serce uczuciem miłości dla świata, dla człowieka."  - Maksym Gorki

Wydawnictwo Psychoskok poleca wyjątkowe książki dla młodzieży, dostępne na stronie: ebooki123.pl oraz na tylkorelaks.pl

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl