Carver

| Dodano: 16 wrzesień 2013 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

"Carver" opowiada o losach Proximy, nastoletniego chłopca, który pochodzi z ginącej planety. Białowłosy młodzieniec ląduje na Ziemi w spokojnym miasteczku Grave Grande. Chłopak będzie musiał stanąć do walki zarówno ze swoimi prześladowcami, jak i z własnym umysłem.

Grave Grande jest nawiedzane przez burze śnieżne od kilku tygodni. Jednak śnieg okaże się najmniejszym z problemów. Wkrótce do miasta zawita białowłosy młodzieniec. Proxima pochodzi z planety bliźniaczo podobnej do Ziemi, niszczonej przez Flamisów, wrogą rasę kosmitów potrafiących władać ogniem. Chłopak chce uniknąć zagłady, szuka schronienia na Ziemi. Nie może tego jednak zrobić, dopóki nie stawi czoła samemu sobie.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/carver_p270 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Carver"

Opinia

Fajna

Awatar użytkownika

Powieść w stylu fantastyczno naukowym, choć bardziej fantastyczna niż naukowa.Jest to raczej książka dla młodzieży, nieco naiwna ale przez to nie mniej interesująca. Zabiera nas w świat zmyślony ale dosyć podobny do świata realnego. Pasjonujące przygody Proximy i innych bohaterów. Rozrywkowa, intrygująca opowieść na chwile relaksu.

11 grudzień 2013 12:09

Nowa opinia

Recenzje dla: "Carver"

Carver - powieść debiutancka Marka Ślusarczyka

Po drodze stacza „mrożącą krew w żyłach” walkę z wilkami, skutecznie unieszkodliwia żeńską przedstawicielkę tutejszego plemienia – Gannie, sprzątaczkę w sklepie „U Marvina” aż ściąga na siebie policję! Z niewyjaśnionych przyczyn podaje się za Carvera, chociaż naprawdę nazywa się Proxima. Rozwiązanie zagadki przychodzi we śnie – Carver to przyjaciel Proximy, który staje się jego głosem sumienia. Namawia go do walki ze złem, które zagnieździło się w jego wnętrzu. Obietnica wyjaśnienia sekretu ma bardziej zmotywować...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl