Niezapomniane wrażenia z powieściami Jolanty Marii Kalety i Stefanii Jagielnickiej-Kamienieckiej

Obrazek artykułu
Dla fanów Jolanty Marii Kalety oraz Stefanii Jagielnickiej-Kamienieckiej jest to doskonała okazja do uzupełnienia księgozbioru.



Promocja książek obu pisarek trwać będzie do końca stycznia w księgarni Ateneum. Wszystkie powieści będzie można nabyć w atrakcyjnej cenie, teraz także z dodatkowym rabatem w wysokości 5%. Zapraszamy do księgarni Ateneum. Powieści pisarek dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń i niesamowitych emocji. Zachęcamy do wzięcia udziału w promocji.

 

Jolanta Maria Kaleta, wrocławska pisarka odkrywa w swoich książkach przed Czytelnikami tajemnice Dolnego Śląska. Pisała o bursztynowej komnacie, przypomniała okoliczności zrabowania Portretu Młodzieńca, przewidziała, że odnajdzie się Wrocławska Madonna, odnalazła „Złoto Wrocławia”, a w najnowszej książce „Testament Templariusza” zabiera Czytelników do starego opactwa cystersów w Henrykowie na Dolnym Śląsku. Powieści pisarki rozchodzą się błyskawicznie i zawsze są bardzo pozytywnie przyjmowane.

 

Stefania Jagielnicka-Kamieniecka jest niezwykłą osobą, to dziennikarka, pisarka i poetka, która może pochwalić się bogatym dorobkiem literackim. Wiemy, że w dziennikarstwie zajmowała się między innymi reportażem, co rozpoznać można po sposobie ujmowania i artykułowania rzeczywistości w jej powieściach, w stylistyce językowej, kolejnych etapach fabularnych i oszczędności słowa. Głównym wątkiem przewijającym się we wszystkich jej utworach są pytania o wiarę, tożsamość i sens istnienia. Autorka obecnie mieszka w Wiedniu. Jej powieści są bardzo pozytywnie odbierane przez Czytelników, bardzo ciepło komentowane i zawsze z niecierpliwością wyczekiwane. Najnowszą powieścią pisarki jest powieść „W amoku”.

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z promocją Wydawnictwa Psychoskok w księgarni Ateneum. Tylko teraz 5% dodatkowego rabatu od cen detalicznych netto na wybrane pozycje.

 

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy