Tytuły, na które warto czekać!
Fabuła niektórych książek jest na tyle interesująca, że zachęca, by sięgnąć po lekturę krótkim opisem. Zdarza się, że Czytelnikom wystarcza intrygujący tytuł lub znajomość nazwiska autora. Są to bowiem wskazówki, dzięki którym z łatwością wstępnie ocenimy jakość danego dzieła.
Pośród zapowiedzi wydawniczych, jak zawsze znajdziemy masę propozycji. Aby naszej uwadze nie umknęła żadna, cenna książka, już teraz poznamy tytuły, na które warto cierpliwie poczekać.
W pierwszej kolejności należy wymienić „Miłość do trzech Zuckerbrinów” Wiktora Pielewina. Książka ta wskaże nam, kto tak naprawdę kieruje światem i kontroluje społeczeństwo internetu, konsumeryzmu, niewolnictwa informacyjnego, seksu i terroryzmu. Fabuła z całą pewnością zmieni nasz sposób postrzegania rzeczywistości. Uświadomimy sobie, że światem rządzą tytułowi Zuckerbrinowie.
Autor książki to współczesny prozaik, Wiktor Pielewin który nie bez przyczyny został uznany za jednego z najbardziej znaczących twórców światowej kultury i najbardziej wpływowego intelektualistę Rosji. By wyczekując na lekturę rozbudzić wyobraźnie powinniśmy wiedzieć, że w terminie „Zuckerbrin” odnajdziemy imiona założycieli dwóch gigantów internetowego świata - Sergey Brin (Google) i Mark Zuckerberg (Facebook).
Kolejna niesamowita propozycja to „Pułapka” Jolanty Marii Kalety. Tym razem uznana, wrocławska pisarka pozwoli nam wyruszyć na poszukiwanie mitycznej „szczeliny jeleniogórskiej” – schowka z czasów II wojny światowej, w którym ponoć Niemcy ukryli złoto, biżuterię, brylanty, dzieła sztuki i inne, cenne skarby. „Pułapka” to pasjonująca powieść przygodowa z elementami grozy, dlatego możemy być pewni, że wrażeń nie zabraknie. Wraz z bohaterami wyruszymy do starej sztolni kobaltu w Górach Izerskich. Podobno właśnie tutaj znajduje się „szczelina”. Łatwo nie będzie, bo napotkamy ekstremalne warunki pogodowe i nietypowych mieszkańców Gór Izerskich…
Trzecia książka, na która warto czekać to „Na Pilską Nutę”. Jest to swego rodzaju kompendium wiedzy o kulturze muzycznej jaka na przestrzeni lat kształtowała się w Pile. Autor, Anno Giese napisał wyczerpującą, choć nienaukową pozycje, która ukazuje tematykę powojennego rozwoju kultury w Pile. Sięgając po tę książkę zetkniemy się ze wspomnieniami wszystkich tych, którzy w latach powojennych stawali się dzielnymi pionierami ruchu muzycznego. I tego przez duże „M”, i tego bardziej masowego, lżejszego, popularnego.
Należy zaznaczyć, że na potrzeby książki, autor korzystał z doświadczeń świadków historii, budzenia się kultury muzycznej w powojennej Pile, a także sięgnął do czasów już współczesnych.
Więcej długo wyczekiwanych książek znajdziemy na stronie:
http://tylkorelaks.pl/nowe-produkty