Cokolwiek to znaczy?

| Dodano: 19 kwiecień 2016 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Cokolwiek to znaczy ? to historia, obok której nie przejdziesz obojętnie. Zatrzyma Cię przy niej ciekawość losów kobiety, która bała się kochać.

Pani Komornik - kobieta bogata i wykształcona, subtelnie, scena po scenie opowiada swoją historię, która zaczyna się niewinnym z pozoru romansem, poczętym w samochodowym warsztacie. To opowieść o trudnych emocjach i lęku przed bliską relacją z drugim człowiekiem. Historia inspirowana obserwacją codzienności porywa i wzrusza, tak że chciałoby się wziąć bohaterkę za rękę i poprowadzić właściwą drogą ku radości życia. Cieszmy się każdą chwilą, grzejmy w ramionach ludzi, którzy nas kochają, zdaje się krzyczeć na marginesie relacjonowanych zdarzeń kobieta, która panicznie boi się samotności.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/cokolwiek-to-znaczy_p528 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Cokolwiek to znaczy?"

Opinia

Polecam

Awatar użytkownika

O problemach dojrzałych kobiet mówi się i pisze coraz więcej. Powieść "Cokolwiek to znaczy...?" odpowiada na potrzeby i pytania matek, żon, byłych żon, kochanek, wypalonych pracą, zmęczonych codziennym tempem. Rozterki współczesnej kobiety ukazane są na tle niezwykłego romansu atrakcyjnej pani komornik i przystojnego mechanika samochodowego. Seks i przygoda okazują się niewystarczającym remedium dla dwojga doświadczonych przez życie ludzi. Poczucie niedosytu i lęk przed poświęceniem się dla partnera nie pozwalają im poddać się miłości. Gorzka historia, której nie osłodziły seks, pieniądze i uroda.

19 kwiecień 2016 09:02

Opinia

atrakcyjna pani komornik w objeciach alfamęskiego kochanka

Awatar użytkownika

Jeśli chcesz zajrzeć do cudzej sypialni, to z powieścią "Cokolwiek to znaczy...?" pozornie uda Ci się to od pierwszego rozdziału. Znajdziesz w niej atrakcyjną komornik w objęciach alfamęskiego kochanka poznanego w warsztacie samochodowym. Romans okazuje się jednak trudny, bo jego bohaterowie nie są nastoletnimi Romeo i Julią, ale dojrzałymi i niezależnymi ludźmi, świadomymi własnej wartości, ale też własnych słabości. Czy w imię miłości pozbędą się mroków przeszłości?

19 kwiecień 2016 09:02

Nowa opinia

Recenzje dla: "Cokolwiek to znaczy?"

Historia kobiety, która boi się kochać

Cokolwiek to znaczy? to historia kobiety, która boi się kochać. Poznajemy ją w chwili, w której spotyka swoją kobiecość, dotychczas mocno zaniedbaną w nieudanym związku. Poznajemy ją w krytycznym dla jej życia momencie, kiedy wciąż niezaleczona rana po rozstaniu z mężem ma okazję się zabliźnić. Bogata i dobrze wykształcona Pani Komornik przypadkiem trafia w ramiona młodszego mężczyzny, który prowadzi niewielki warsztat samochodowy. Potężne ramiona mechanika prowadzą ją do uczuć dotychczas nieznanych....

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl