Naszyjnik z łez

| Dodano: 8 lipiec 2013 | Dodana przez: rappoetyk

Share

Okładka

Twoja ocena

"Naszyjnik z łez" Sylwii Niemczyk to przepełniona erotyzmem i magią opowieść o wielkiej miłości dwojga ludzi, rozdzielonych przez los, który splata ich drogi ponownie po wielu latach. Za sprawą przeznaczenia zmuszeni są spojrzeć na nowo w oczy skrywanemu na dnie serca uczuciu i zmierzyć się z demonami przeszłości. Czy miłość okaże się silniejsza od śmierci, o którą otrze się główna bohaterka? Czy prawdziwe uczucia potrafią przetrwać w niemoralnym świecie mrocznych sekretów? Zapraszamy do lektury!

Źródło: http://www.ebooki123.pl/naszyjnik-z-lez_p52 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Naszyjnik z łez"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Naszyjnik z łez"

Sylwia Niemczyk: "Naszyjnik z łez"

"Naszyjnik z łez" to powieść, w której autorka opisuje los młodej kobiety, która doświadczyła na własnej skórze skutki decyzji, na którą nie miała wpływu. Tamte przykre wydarzenia odciskają swój ślad w sercu dziewczyny. Demony z przeszłości często powracają, ostatnio dręczą ją koszmary. Maja, (tak ma na imię główna bohaterka „Naszyjnika z łez”) ucieka w świat magii, zgłębia tajniki szamanizmu u boku starej szamanki Abi, która szczególnie teraz jest dla niej najbliższą osobą. Kobieta od zawsze interesowała...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl