13-go w Piątek

| Dodano: 14 wrzesień 2016 | Dodana przez: Judyta Aleksandra Niemiec

Share

Okładka

Twoja ocena

„13-go w Piątek” autorstwa Ananirwana to opowieść oparta na faktach. To zbiór dowodów na to, że Niebo istnieje.

Główna bohaterka ulega wypadkowi samochodowemu i … umiera. Znajduje się w dziwnym miejscu. Tam spotyka mężczyznę, który nie chce jej wpuścić do Nieba tłumacząc, że musi wrócić na Ziemię. Po chwili aparatura ponownie zaczyna działać i Ana budzi się ze śpiączki po 11 dniach. Podczas długiej rehabilitacji, doświadcza ona wielu nadprzyrodzonych zjawisk takich, w które trudno uwierzyć. Ana jest bystrą dziewczyną więc, by udowodnić, że to wszystko wydarzyło się naprawdę, zaczyna zbierać dowody, które po czasie układają się w pewną całość. Dziewczyna była pewna, że jej dusza opuściła ciało. Widziała siebie z góry. Jej dusza wisiała pod sufitem szpitalnego łóżka. Obok niej stał jej chłopak, trzymał ją za prawą rękę, lewa była przywiązana. Ten widok zapamiętała.

Autorka chce przedstawić czytelnikom na czym polega jej praca, z czym muszą zmierzyć się w niej chorzy ludzie i jak traktują ich pracodawcy, ale przekazuje też czytelnikom informację, że, “Istnieje Niebo Piekło, oraz Pan Bóg”. Przykładem na to jest jej życie. To my sami podejmujemy ostateczną decyzję, w którą stronę chcemy iść, gdy nasze ciało przestaje już żyć. ON daje nam prawo wyboru, a ostateczna decyzja należy do nas.

Źródło: https://www.psychoskok.pl/produkt/13-go-w-piatek-druk/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "13-go w Piątek"

Opinia

Awatar użytkownika

Książka niesie za sobą szereg różnorakich przesłań o tym jak powinniśmy postępować oraz o tym czego nie należy robić. Pozycja natchniona jest religijnie i w pewnych sytuacjach może posłużyć do umocnienia wiary. U osób mniej lub w ogóle niewierzących może rodzić różne wątpliwości, co do wiarygodności zdarzeń. Te dylematy pozostawiam czytelnikom do własnej oceny, natomiast dla mnie wydają się dość realne dlatego, że takich świadectw jest więcej i coś w tym musi być prawdziwego. Myślę, że większość czytelników odnajdzie w tej pozycji zdarzenia, które skłonią go do refleksji nad własnym życiem w sferze duchowej lub moralnej.

https://www.instagram.com/p/CaCVQ5OshQ1/

17 luty 2022 07:40

Opinia

Awatar użytkownika

Swoją historią pani Anna udowadnia, że wszystko, co w życiu nam się przydarza ma sens, nawet jeżeli w danym momencie tego nie dostrzegamy. Przekonała się, że tylko w chwilach trudnych zauważamy, kto jest kim i na kogo naprawdę można liczyć. Manifestuje się tutaj przysłowie, że przyjaciół poznajemy w biedzie, gdyż nie raz odczuła ludzką podłość, zawiść, przekonała się jak szybko można zniszczyć człowieka jednym słowem, ale też spotkała wiele życzliwych osób, które podały jej rękę w trudnych chwilach. Jej droga życia to pasmo wielu zdarzeń, potwierdzających teorię, że każdy z nas jest na tej ziemi w jakimś celu.

Nie raz narzekamy na niektóre doświadczenia, które nas spotykają, ale warto mieć świadomość, że każdy człowiek, spotkanie czy sytuacja nabiera zupełnie innego znaczenia, gdy spojrzymy na swoje przeżycia z perspektywy czasu.  Ważne, by mieć wyznaczone cele i realizować je krok po kroku, a wówczas wszystko jest możliwe.

https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2022/02/999-13-go-w-piatek.html

7 luty 2022 15:41

Nowa opinia

Recenzje dla: "13-go w Piątek"

Niebo istnieje

Aparatura po chwili zaczyna ponownie działać. Budzi się ze śpiączki, po 11- dniach. Przechodzi długą rehabilitację. Uczy się chodzić i mówić od nowa. Z pomocą oddanych jej przyjaciół i rodziny osiąga sukces. Gdy jest już na tyle silna, wspomnienia powracają. Widzi każdy szczegół, to co się z nią dzieje podczas zderzenia się aut. Nie może nikomu nic powiedzieć , bo to co zobaczyła, jest niezrozumiałe nawet dla niej. Mogliby ją uznać  za chorą psychicznie. Staje się to jej tajemnicą i sama doszukuje...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl