Coaching drogi

| Dodano: 3 sierpień 2016 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Coaching drogi – poradnik autorstwa Roberta Kozłowskiego, certyfikowanego trenera biznesu, praktyka menadżer, coacha i doradcy. Twórcy programów szkoleniowych z zakresu przywództwa, coachingu i zarządzania sobą. Prowadzi je zarówno na sali szkoleniowej jak i udostępnia zdalnie. Prywatnie szczęśliwego męża i ojca dwóch synów.

Coaching jest prostą i efektywną metodą rozwoju osobistego, gdzie klient i coach tworzą porozumienie, którego celem jest rozwój osobisty, rozwój zawodowy, poprawa efektywności działania, podniesienie kompetencji klienta, poszerzenie jego świadomości i przejęcia odpowiedzialności przez klienta za życie jakie tworzy. Jest to współpraca pomiędzy coachem a klientem indywidualnym lub firmą, aby osiągnąć rezultaty, jakich pragnie klient w biznesie jak i w życiu osobistym, realizując wyznaczone cele.

Coach jest jak profesjonalny trener, który pomaga zidentyfikować problemy, wyzwania, ustalić cele i zachęcić do podejmowania działań oraz uaktywnić pełen potencjał, aby osiągnąć lepsze rezultaty.
Autor w sposób prosty i bardzo przystępny tłumaczy czym jest coaching. Umieszczone w książce zadania pozwalają na przećwiczenie zdobytej wiedzy.

W ostatnim rozdziale pojawiają się wywiady z coachami, którzy osiągnęli kolejny etap swojego rozwoju i skutecznie prowadzą praktykę coachingową. To ogromna dawka inspiracji, zachęty i wiele przykładów do naśladowania.

Książka do kupienia na: http://tylkorelaks.pl/583-coaching-drogi-9788379006267.html

Źródło: http://tylkorelaks.pl/583-coaching-drogi-9788379006267.html ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Coaching drogi"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Coaching drogi"

Coaching - lekiem na dzisiejszą rzeczywistość

Niniejszy poradnik to skarbnica wiedzy na temat samego coachingu. Znajdziemy tu wobec tego obszerną jego definicję, ale nie tylko. Jest tu bowiem mnóstwo zadań, ćwiczeń i porad oraz przykładów odnoszących się do tematyki poszczególnych części książki. Autor opisuje coaching jako drogę lepszego i bardziej efektownego rozwoju osobistego. Przez stosowanie określonych reguł i metod coach jest w stanie pomóc klientowi zrealizować postawiony przez niego cel. Otóż to. Cel jest punktem wyjścia pracy coacha. Jasno postawiony...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl