Poród w hipnozie. Szkoła rodzenia

| Dodano: 30 styczeń 2018 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Wykorzystanie transu hipnotycznego do nauki rodzenia stanowi swego rodzaju symulator porodowy, umożliwiający uzyskanie informacji o przebiegu porodu w sposób nie konwencjonalny. Jeszcze na długo przed urodzeniem dziecka umysł ciężarnej utrwala sobie schematy postępowania w poszczególnych fazach porodu. Wielokrotne powtarzanie poszczególnych sesji cementuje odruchy warunkowe i bezwarunkowe, jakie są potrzebne w czasie rodzenia.
Rodząca uczy się w ten sposób techniki oddychania, rozluźniania mięśni krocza, masowania brodawek oraz parcia spontanicznego, takiego na ile sam ucisk główki go wyzwala,. a to z kolei chroni krocze przed urazami.
Utrwalona wiedza na temat porodu eliminuje strach i napięcie mięśni, przyczyniając się do zmniejszenia bólu porodowego na poziomie centralnego i obwodowego układu nerwowego.
Metoda porodu w transie jest prosta, nie kosztowna i skuteczna, pozbawiona działania środków farmakologicznych, bezpieczna dla matki i dziecka, umożliwiająca poród w warunkach naturalnych, na łóżku porodowym lub w wodzie, w szpitalu oraz w domu.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/porod-hipnozie-szkola-rodzenia ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Poród w hipnozie. Szkoła rodzenia"

Opinia

Poród po ludzku - wreszcie

Awatar użytkownika

Wreszcie poród po ludzku, czyli z zastosowaniem naturalnych sił organizmu rodzącej kobiety. To właśnie dzięki zastosowaniu w porodzie hipnozy. Doskonały poradnik doktora Piechnika przemówi do każdego i umożliwi zapoznanie się z metodą porodu w hipnozie. Jestem wdzięczna panu doktorowi za pracę nad zagadnieniem porodu i hipnozy, to chyba pierwszy tego typu poradnik na polskim rynku.

13 czerwiec 2018 11:49

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku