Nie ufaj nikomu

| Dodano: 8 luty 2018 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Pozycja, na którą składają się różnorodne wątki i w której splatają się problemy od jednostkowych do społecznych.

Owo połączenie tworzy jednak spójną całość, wartościową zwłaszcza dlatego, że będąc powieścią w gruncie rzeczy sensacyjną, nie traci z horyzontu innych perspektyw. I tak zazębiają się ze sobą wątki erotyczne, rodzinne, kryminalne, egzystencjalne, gangsterskie – by wymienić tylko niektóre spośród wielu. Dzieje bohatera, Vasilija, poznajemy od początku, od historii jego rodziców. Jego zawiłe losy tłumaczą poszczególne rysy osobowości, która sama w sobie jest bardzo ciekawie zarysowana – bohater jest bowiem postacią w najwyższym stopniu niejednoznaczną, zarówno w wymiarze etycznym, jak i charakterologicznym. To postać, którą nieustannie kształtuje wielokulturowy tygiel, w jakim się obraca. Czynnikiem inspirującym wszelkie działania Vasilija jest zadanie, które sam sobie narzucił – oddawanie złoczyńców w ręce sprawiedliwości. Fabułę ponadto kształtuje podążanie za tajemniczym symbolem, który przewija się przez lwią część życia bohatera. Czy jednak uda mu się rozwiązać dręczącą go zagadkę...?

Patronat medialny nad książką objęli: Kulturalne rozmowy, Recenzje Agi, Kuźnia Literacka, Worldbysabina, Książkowy świat wyobraźni

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/nie-ufaj-nikomu ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Nie ufaj nikomu"

Opinia

Awatar użytkownika

Nie Ufaj Nikomu to książka z gatunku sensacyjno kryminalnym
Lektura z wartą oryginalną akcją z głównym bohaterem o imieniu Wasilij. Były wojskowy jest groźnym przestępcą, później on rozprawia się z wrogami Akcji trzyma czytelnika w napięciu do samego końca. Są także gangi mafijne Książka jest dobrze napisana za co ma u mnie duży plus Fabułę ponadto kształtuje podozaniem za tajemniczym symbolem, który przewija się przez cześć życia naszego bohatera . Czy uda mu się rozwiązać dręczącego zagadkę? W świecie brudnych i brutalnych? NIE UFAJ NIKOMU książka godna polecenia moja ocena to 10 /10 Za tak przyjemny spędzony czas
https://www.instagram.com/p/BwzT5uVB_JS/ 

30 kwiecień 2019 13:54

Opinia

Awatar użytkownika

Nie ufaj nikomu" to książka należąca do gatunku książek sensacyjnych i kryminału. Z zasady powinna to być lektura z wartką i w miarę możliwości oryginalną akcją oraz przewrotnymi wydarzeniami, które zachęcą czytelnika do zagłębienia się w opisywanej historii.
Wasilij to główny bohater tej powieści, był w wojsku, jest przestępcą, później rozprawia się z wrogami.  Postać głównego bohatera  przedstawiona jest w formie super bohatera, który potrafi przechytrzyć nawet najbardziej wykwalifikowanych ochroniarzy i najgroźniejszych bandytów, złodziei,   łotrów, gangi mafijne oraz każdego im podobnego  . Jeśli potrzebujesz czegoś lekkiego z zarazem z wartką akcją, która rozwija się z każdą nowo przeczytaną kartką powieści to  polecam dla zrelaksowania się, co całym tygodniu pracy.
https://ksiazkimaleiduze.blogspot.com/2018/05/recenzja-nie-ufaj-nikomu_11.html

15 maj 2018 07:29

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy