„Bądź czujna” - magnetyzująca powieść dla czytelników o poszerzonej wyobraźni

Obrazek artykułu
„Bądź czujna” to pierwsza część trylogii traktującej o drobnej dziewczynie Ann, która mieszka w Trytii, magicznym królestwie rządzonym przez Wielkiego Mistrza,
W Trytii, magicznym królestwie rządzonym przez Wielkiego Mistrza, życie bywa trudne. Świat, w którym prym wiodą mężczyźni jest niesprzyjający dla delikatnych przedstawicielek płci pięknej. Ann, główna bohaterka dowiedzie jednak, że siła kobiety może zaskoczyć…

Czytelnicy sięgający po książkę z pewnością będą oczarowani możliwością odwiedzenia Trytii. Nie ulegajmy jednak wrażeniu, że przed nami otworzą się wrota do krainy,  której mieszkańcy wiodą spokojne, szczęśliwe życie.


„Bądź czujna” to magnetyzująca powieść, która zadowoli wymagających czytelników o poszerzonej wyobraźni, nie bojących się brutalnych scen, rozlewu krwi, a także wrażliwych na ludzkie cierpienie, dostrzegających siłę miłości i przyjaźni.


Paula Bartkowicz oddaje w ręce czytelników książkę, która przedstawia historię młodej, pięknej, obdarzonej niezwykłymi zdolnościami nastolatki o imieniu Ann, Dorastanie w świecie rządzonym przez mężczyzn bywa trudne dla delikatnej, dziewczyny. Nadejdzie jednak dzień, w którym Ann dowiedzie swej siły.

„Bądź czujna” to pierwsza część  trylogii traktującej o drobnej dziewczynie Ann, dlatego możemy być pewni, że z czasem ponownie będziemy mogli śledzić losy tej niezwykłej dziewczyny. Bohaterka mieszka w królestwie Trytii –krainie, nad którą pieczę sprawuje Wielki Mistrz.


Należy zaznaczyć, że Wielki Mistrz to najprzystojniejszym i najbardziej tajemniczym mężczyzna na świecie oraz dyrektor Akademii. Właśnie on przygarnął Ann pod swój dach, gdy straciła w pożarze rodziców.


Wartka akcja sprawi, że z zapartym tchem będziemy towarzyszyć Ann. Łatwo nie będzie, bo w Akademii,  przerażenie budzi bezwzględny nauczyciel wychowania fizycznego – Stars. Ostatecznie okaże się jednak, że przykrości, z którymi będzie musiała mierzyć się bohaterka uczynią z niej silną i zdecydowaną dziewiętnastoletnią kobietę.


Książka dostępna na stronie: http://bonito.pl/k-1196492-badz-czujna


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl