Psychopoezja. Jestem za, a nawet przeciw

| Dodano: 12 maj 2013 | Dodana przez: Ryszard Krupiński

Share

Okładka

Twoja ocena

"Psychopoezja. Jestem za, a nawet przeciw" Ryszarda Krupińskiego to tomik wierszy dla pasjonatów poezji współczesnej, publikowany na wolnej licencji, jako darmowy ebook. Od roku szkolnego 2013/2014 wchodzi w zestaw lektur uzupełniających w gimnazjum i liceum.

W tomiku znajdują się zarówno utwory o wysokim stopniu abstrakcji, gdzie interpretacja wymaga koncentracji i pewnej świadomości psychologicznej, ale także nieskomplikowane rymowanki. Tematyka oscyluje wokół wyraźnych stanów emocjonalnych, które wszyscy przeżywamy, zarówno w bieli, czerni, jak i w kolorze. Wiersze niosą w sobie pewne przesłanie lub chociażby walor edukacyjny.


do darmowego pobrania - np. tutaj - http://www.ebooki123.pl/psychopoezja-jestem-za-a-nawet-przeciw_p135

Źródło: http://www.ebooki123.pl/psychopoezja-jestem-za-a-nawet-przeciw_p135 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Psychopoezja. Jestem za, a nawet przeciw"

Opinia

miniatury fortepianowe

Awatar użytkownika

Chciałbym bardzo podziękować za tomik wierszy "Psychopoezja. Jestem  za, a nawet przeciw". Jadę sobie pociągiem i czytam Pańskie wiersze w  formie e booka i każdy z nich pozytywnie rozkłada mnie na łopatki. Dodam, ze zainspirowany piękną grą słów, przeniosę emocje wywołane  przez Pana wiersze na papier nutowy i klawiaturę fortepianu. Może powstaną miniatury fortepianowe...? A może zeszyt etiud. Dam znać;)

7 kwiecień 2014 12:41

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku