Czytaj więcej za mniej, czyli ebookowe szaleństwo

Obrazek artykułu
Dzięki ebookom można czytać więcej za mniej. Pośród książek elektronicznych w niebywale atrakcyjnych cenach znajdziemy pozycje dla fanów każdego gatunku literackiego.

Wiele osób twierdzi, że ceny książek nie zachęcają do czytania. Zbyt wysoka cena wielokrotnie sprawia, że z pośród interesujących nas pozycji wybieramy jedną, która nie zdoła zaspokoić czytelniczego apetytu.  


Na bibliotecznych półkach nie znajdziemy wszystkich nowości, nie zdołamy również kupić i pomieścić w domowej biblioteczce wszystkich książek. Na szczęście dzięki ebookom możemy czytać więcej za mniej.


Nie można się dziwić, że książki elektroniczne zyskują na popularności skoro atrakcyjna cena ebooków zachęca do czytania. Niepodważalnym atutem jest także fakt, że książki w formie elektronicznej można czytać dosłownie wszędzie. Odpowiedni czytnik sprawi, że w jednej chwili zgromadzimy dowolną ilość książek, którymi będziemy cieszyć się w dowolnym momencie.


Tagi

Czytaj więcej za mniej, czyli ebookowe szaleństwo


Pośród książek elektronicznych w niebywale atrakcyjnych cenach znajdziemy pozycje dla fanów każdego gatunku literackiego. Wybór jest przeogromny i niezwykle zróżnicowany, dlatego na początek warto poznać kilka polecanych pozycji:


Ponieważ ostatnimi czasy coraz większą popularność zyskują najróżniejsze formy biegania, na początek warto zaproponować książkę „Biegnij z głową!” Marcina Ignacyka. Pozycję możemy traktować jako niezastąpiony poradnik dla początkujących biegaczy, którzy pragną spróbować swych sił w biegu na orientację. Autor proponuje rozpoczęcie przygody biegowej w zupełnie innym stylu.


Możliwość poznania tajników tej dyscypliny sportowej, metod nawigacji, wskazówek treningowych, oraz etapów przygotowań do zawodów, to gwarancja, że zdobędziemy wiedzę, która pozwoli nam „biegać z głową”. Dzięki tej książce pierwszy i każdy kolejny bieg na orientację zawsze uwieńczy dotarcie do celu.


 

 

Fanów kryminałów z pewnością zaciekawi „Morderstwo w pensjonacie” Poli Andrus. Ten obszerny, pełen niespodziewanych zwrotów akcji kryminał zagwarantuje nam masę świetnej zabawy. Charakterystyczni bohaterowie, tajemnicze zbrodnie i wartka akcja sprawia, że trudno oderwać się od lektury.


Fabuła pozwoli nam odwiedzić pensjonat położony nad jeziorem w malowniczej miejscowości na Pomorzu. Obiekt prowadzi Alicja Figiel, kobieta nietuzinkowa, która dokonuje wielu cennych obserwacji i nie szczędzi szczerych komentarzy. Spokój z jakim początkowo powita nas pani Figiel szybko zakłóci morderstwo, do którego dojdzie w pensjonacie. Zginie milioner, więc rozpoczną się nerwowe poszukiwania zabójcy i ukrytych pieniędzy. Sprawa nie jest prosta, a niebawem zginie kolejna osoba…
Uwagę fanów fantastyki przykuje trzymającym w napięciu technothiller- „SKYNET Armia Cieni” stanowiący spin off uniwersum Terminatora. Dzieło to wnosi niekwestionowany powiew świeżości w wyeksploatowany temat wspomnianego uniwersum, będąc jednocześnie całkowicie odrębną opowieścią.


Akcja powieści rozgrywa się w schyłkowej fazie wojny toczącej się pomiędzy ludźmi a maszynami tworzącymi zbiorową, cyfrową świadomość określą mianem SKYNET. Wydarzenia przedstawione w opowieści poznajemy śledząc przygody głównego bohatera Jessego Scotta, który będąc szeregowym żołnierzem bierze udział w złożonej w operacji wojskowej, realizując powierzone mu zadanie cząstkowe. Wraz z przeprogramowanym Terminatorem, jako pilotem helikoptera udaje się w bezludne okolice jeziora Normana, aby tam zebrać dane wywiadowcze, jak również ocenić możliwości współdziałania człowieka z tego typu maszyną. Stanowi to początek całej lawiny nieprzewidzianych wydarzeń oraz zaskakujących zwrotów akcji.
„Zielony Las Nadziei” Marka Pietrachowicza to propozycja dla miłośników powieści grozy science fiction oraz słynnej mitologii Cthulhu. Autor nie próbując podrabiać stylu Mistrza gatunku - Phillipsa Lovecrafta, wykreował świat, w którym pradawna tajemnica przenika się ze współczesnością, jednocześnie dochowując wierności wiedzy, zawartej w kanonie Mitów.  Klimat znany z legendarnych tekstów Lovecrafta sprawi, że natkniemy się na pełne niedomówień tajemnice, które odkrywane stopniowo ukażą złowróżbną moc Wielkich Przedwiecznych, którzy doprowadzają bohaterów do obłędu.


Uwaga! Ponieważ w opowiadaniach zawartych w pozycji natrafimy na podteksty erotyczne, opisy przemocy, demonicznej magii i chaosu, pozycja adresowany tylko do dojrzałych Czytelników.
Trzymającą w napięciu propozycją jest „Wyrok Nocy z serii Pętla Czasu”. Akcja tej wciągającej powieści z gatunku fantasy pozwoli nam poznać Franka, który spotka na swej drodze piękną Anastazję. Dziewczyna, która okaże się jego dawną koleżankę z dzieciństwa, niespodziewanie stanie się jego przewodniczką po świecie snu.


Senna przestrzeń, do której zabierze nas akcja powieści usłana jest niebezpieczeństwami. Łagodna w rzeczywistym świecie Anastazja, w krainie snów pokazuje swe drugie oblicze. Niewinny błąd Franka będzie ich wiele kosztować, ponieważ Anastazja ostatecznie stanie się żądną krwi bestią, która zrobi wszystko, by odebrać życie śniącemu przyjacielowi.
Fani mocnych wrażeń nie mogą pominąć książki „Rewolucyjne info”. Autor, A. Slaughtre proponuje czytelnikom bardzo specyficzna publikację. Wewnątrz znajdziemy bowiem intrygujące zapiski, które w luźny sposób odnoszą się do kilku istotnych zdarzeń z życia głównego bohatera:  dziesięciodniowej wyprawie samochodowej po Polsce, wypadku, który wydarzył się w jej trakcie, urodzin bohatera spędzonych z ówczesną wybranka jego serca i studiów.


Całość układa się w logiczną całość, ale musimy być gotowi na niecodzienne doznania, ponieważ książka pozwala odczuć stan przeżywany przez chorego na psychozę afektywną. W życiu bohatera napotkamy wszystkie podstawowe elementy klinicznego obrazu wspomnianej jednostki chorobowej: omamy, iluzje, urojenia, gonitwę myśli, zawyżoną samoocenę, a także lęki, pesymizm, czy obniżenie życiowej motoryki. Momentami będzie ciężko tym bardziej, że wyraźnie wyczuwalna stanie się moc amfetaminy, benzodiazepiny i stabilizatorów nastroju.
Subtelny, erotyczny romans „Dwie twarze” Autorstwa Mirandy Inskiej to propozycja dla wszystkich, którzy silnych wrażeń poszukują pośród bardzo życiowych tematów. Główna bohaterka powieści to przeciętna kobieta, która nie odnajduje spełnienia w małżeństwie. Uczucie, które połączyło parę stopniowo wygasa i zdaje się, że nic nie jest w stanie uratować tej miłości.


Niespodziewane spotkanie z dawnym partnerem sprawi, że żona zmieni się w namiętną kochankę. Płomienny romans rozpala zmysły pozwalając zapomnieć o przytłaczającej codzienności, ale czy warto ciągnąc to w nieskończoność? Odgrywanie roli wiernej zony staje się coraz trudniejsze, ale jak potoczą się losy trójki bohaterów, gdy wszystko się wyda?

 
Tagi


Więcej ebooków atrakcyjnych cenach znajdziemy na stronie: 
http://www.ebooki123.pl


 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl