Testament Templariusza - prace nad wydaniem nowej powieści Jolanty Marii Kalety

Obrazek artykułu
Zainteresowanych twórczością wrocławskiej pisarki Jolanty Marii Kalety informujemy, iż właśnie trwają prace nad wydaniem najnowszej powieści autorki "Testament Templariusza".
O tym o czym będzie ta powieść możemy dowiedzieć się z zamieszczonego przez pisarkę zwiastuna - YouTube. Premiera książki w październiku 2015 roku. A co o książce pisze sama autorka:

"A oto miejsce akcji mojej najnowszej powieści "Testament Templariusza" - opactwo cystersów w Henrykowie na Dolnym Śląsku. To w tych zabytkowych wnętrzach rozgrywa się część dramatycznych wydarzeń. W barokowym przyklasztornym kościele można i dziś znaleźć tropy wiodące do rozwiązania zagadki." - czytamy na stronie autorki na Facebooku

"Moja praca nad nową powieścią dobiegła końca. "Testament Templariusza" już przyjął kształt maszynopisu i na dniach zostanie wysłany do Wydawnictwo Psychoskok. Trochę mi żal, bo przez ten rok, kiedy książkę pisałam, zdążyłam zżyć się z bohaterami, zwłaszcza z niektórymi. Mam nadzieję, że i moi czytelnicy ich polubią."

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl