Na kolanach

| Dodano: 26 wrzesień 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Akcja powieści rozgrywa się w czasach współczesnych w Stanach Zjednoczonych. Na obrzeżach jednej z wielkomiejskich, betonowych dżungli, dochodzi do serii okrutnych morderstw, których ofiarami są przedstawiciele społeczności muzułmańskiej. Głównych bohaterów – doświadczonego i zmęczonego swoją pracą detektywa z wydziału zabójstw, Larry’ego Robbena oraz jego młodszego partnera – Justina Nelsona – poznajemy w chwili, gdy otrzymują sprawę krwawej zbrodni popełnionej w lesie za miastem. Dla rozpoczynającego dopiero służbę Nelsona będzie to pierwsze prawdziwe dochodzenie. Kolejne, brutalne zabójstwa, połączone z bezczeszczeniem symboli religijnych, odbijają się szerokim echem również w mediach, przez co przypadkiem w prowadzone przez policyjny duet śledztwo angażuje się także prezenterka telewizyjna, Lisa Graham. Szybko wychodzi na jaw, że morderca zna każde posunięcie funkcjonariuszy i wyprzedza ich o krok, wciągając jednocześnie w okrutną zabawę w kotka i myszkę.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/na-kolanach_p373 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Na kolanach"

Opinia

Na przekór prorokowi

Awatar użytkownika

Sensacyjny kryminał na czasie, gdyż wszyscy obserwujemy wzrost nienawiści na tle religijnym a to jest niejako tematem tej książki. Współczesne zagadki religijnych mordów w Stanach Zjednoczonych.

29 wrzesień 2014 12:07

Opinia

Awatar użytkownika

Mroczny kryminał, którego akcja rozgrywa się w rozgrzanej lipcowym słońcem amerykańskiej metropolii. Odważna tematyka, pełna zwrotów akcji i fałszywych, prowadzących donikąd tropów fabuła zwieńczona zaskakującym zakończeniem.

26 wrzesień 2014 12:09

Nowa opinia

Recenzje dla: "Na kolanach"

Powalona na kolana...

Rozwikłanie zagadki zostanie powierzone dwóm pracownikom wydziału zabójstw tamtejszej komendy: staremu i zmęczonemu swoją pracą Larry'emu Robbenowi oraz jego nowemu partnerowi, Justinowi Nelsonowi. Ta dwójka, mimo wielu różnic w poglądach i sposobach pracy, okaże się jedyną szansą na rozwikłanie tej mrocznej zagadki zanim ofiar będzie jeszcze więcej..."Na kolanach" wciągnęło mnie od pierwszych stron. Opis strachu młodego mężczyzny, który wie, że za chwile zginie, a potem jego ciało zostanie pozostawione w lesie...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl