Bystry Detektyw

| Dodano: 11 czerwiec 2013 | Dodana przez: admin

Share

Okładka

Twoja ocena

O tym, jak ciekawa i zabawna może być praca detektywa, możemy przekonać się sięgając po najnowszą powieść kryminalną Patryka Nowodworskiego pt. "Bystry detektyw". Pisarz przedstawia w książce historię młodego detektywa - Eryka Kapustki, który wyrzucony z Policji ze względu na zażywanie narkotyków, planuje zostać prywatnym detektywem. Dzięki wsparciu kolegów z dawnej pracy, udaje mu się ten plan zrealizować.
Na rozwój dalszych wydarzeń nie trzeba czekać długo. Już po kilku dniach od założenia działalności do biura detektywistycznego zgłasza się pani Marta z Karpacza z prośbą o odnalezienie jej córki - Moniki, która zaginęła kilka miesięcy wcześniej. Sprawa wydaje się typowa, ale gdy Kapustka dowiaduje się, że dziewczyna ma wykupioną polisę na życie przez matkę, która notabene tonie w karcianych długach - śledztwo wydaje się nie mieć końca. W rozwiązaniu zagadki ma pomóc pamiętnik Moniki, kamera z prywatnymi nagraniami oraz zeznania jej byłego chłopaka. Jak kończy się ta sprawa i jaką rolę odgrywa w niej siostra bliźniacza Moniki oraz słabość detektywa Kapustki do pięknych kobiet? O tym właśnie dowiedzie się, sięgając po "Bystrego detektywa".

Źródło: http://www.ebooki123.pl/bystry-detektyw_p210 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Bystry Detektyw"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Bystry Detektyw"

Patryk Nowodworski i jego "Bystry detektyw"

Pisarz przedstawia w powieści historię młodego detektywa - Eryka Kapustki, który wyrzucony z Policji ze względu na zażywanie narkotyków, planuje zostać prywatnym detektywem. Dzięki wsparciu kolegów z dawnej pracy, udaje mu się ten plan zrealizować.  Z usług nowego biura detektywistycznego jako pierwsza korzysta pani Marta z Karpacza, która zwraca się do detektywa z prośbą o odnalezienie jej córki - Moniki, która zaginęła kilka miesięcy wcześniej. Sprawa wydaje się typowa, ale gdy Kapustka dowiaduje...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl