Klątwa Nawii

| Dodano: 20 lipiec 2017 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Nawia. Mityczna kraina umarłych według słowiańskich legend. Dusze tam przebywające nazywane były nawkami. I właśnie jedną z takich nawek jest Damroka – kobieta zmarła w wyniku rozszarpania przez wilki w I w n. e. Jej dusza błąka się w poszukiwaniu ciała, dzięki któremu znowu przybierze materialną postać i będzie mogła się odrodzić. Wybór pada na czteroletnią Paulinę – córkę Oriany. Kiedy podczas wycieczki dziewczynka odłącza się od matki i znika, rozpoczynają się poszukiwania i walka z czasem – nie można pozwolić, by Damroka zdążyła opanować ciało dziecka. W końcu udaje się ją znaleźć, lecz, jak się okazuje, to nie koniec przygód...

Klątwa Nawii to już druga część przygód Oriany i jej rodziny, którą wcześniej mogliśmy poznać w powieści Południca ze Świątyni Słońca. Tym razem słowiańska mitologia przeplata się z miejscowymi legendami, które odkrywają tajemnicze historie okolic Lubelszczyzny i Roztocza. To trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcji, ale też okraszona humorem powieść o pokonywaniu swoich lęków, sile uczucia, więzach rodzinnych i miłości. A wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów i tajemniczych pogańskich podań.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/klatwa-nawii/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Klątwa Nawii"

Opinia

Przyznam się, że nie mogłam się od niej oderwać i przeczytałam ją jednym tchem.

Awatar użytkownika

Oriana przeszła wiele w związku z wydarzeniami, które miały miejsce w Nowinach Horynieckich i Grzybnicy, jednak to wcale nie koniec kłopotów na jej drodze. Czy uda jej się uciec od klątwy Damroki i wieść spokojne życie ?

O tym możecie się przekonać, czytając niniejszą książkę.

Jest to naprawdę dobra lektura, która bardzo wciąga swojego czytelnika. 

Przyznam się, że nie mogłam się od niej oderwać i przeczytałam ją jednym tchem.

 

Powieść sprawia, że wyczuwa się w niej nietypowy magiczny klimat,który nie tylko dodaje jej taki tajemniczy klimat, ale także zachęca nas do trwania w przygodzie, którą doświadcza Oriana.

Jest to moja pierwsza przygoda z twórczością Pati Maczyńskiej, ale już teraz wiem, że to był bardzo dobry wybór i na jednej przygodzie z powieścią autorki się nie skończy.Cieszę się, że miałam okazję przeczytać tę powieść. 

Książka Klątwa Nawii jest naprawdę tego warta. Dlatego zachęcam Cię do sięgnięcia po Klątwę Nawii, na pewno nie pożałujesz tego wyboru.

Gdy wybierałam powieści do recenzji, nie myślałam, że przy tej powieści tak się wciągnę, tak pochłonie mnie ta książka. Bardzo miłe zaskoczenie, gdy autorka wręcz wciągnęła, zaprosiła mnie w powieść. Tak dokładnie miałam wrażenie, że jestem blisko Oreiny i przeżywam to, co ona, jestem tam gdzie ona.


A ty sięgniesz po powieść Klątwa Nawii ?

18 wrzesień 2017 07:46

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union