Fantazja

| Dodano: 27 maj 2013 | Dodana przez: admin

Share

Okładka

Twoja ocena

Wydana w styczniu 2013 roku książka Małgorzaty Chaładus to zbiór opowiadań z gatunku science-fiction. Tytułowa "Fantazja" odnosi się tu współczesnych problemów świata, które zdaniem autorki są wyolbrzymione i dotyczą nierzadko rzeczy wręcz niestworzonych. Nakreślony przez autorkę fantastyczny świat nie z tej ziemi ma zadanie uzmysłowić czytelnikowi w jakim świecie żyje i jak pewne zagadnienia i myśli filozoficzne uległy przeobrażeniu tylko dlatego, by na siłę wyjaśnić rzeczy niewyjaśnione. Tymczasem, aby zrozumieć pewne kwestie należy przede wszystkim nabrać dystans do głoszonych 'prawd' i samemu poddać je pod refleksję. To czyni właśnie Małgorzata Chaładus.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/fantazja_p70 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Fantazja"

Opinia

ciekawa książka

Awatar użytkownika

Książka autorstwa Małgorzaty Chaładus pod tytułem Fantazja jest zbiorem opowiadań o charakterze science fiction. Mamy w niej kilka opowiadań odnoszących się do współczesnych problemów ludzkości, które są wyolbrzymione w fantastycznym świecie nie z tej ziemi. W opowiadaniach science fiction możemy poznawać niestworzone rzeczy, ale też dostrzec jak w krzywym i mocno zbliżającym zwierciadle pewne zagadnienia i myśli filozoficzne nurtujące człowieka w ogóle. Fantastyka jak zwykle jest ciekawa, bo odrywa nas od spraw zwykłych i pozwala nam na spojrzenie na nas samych z dystansem i refleksją.

12 wrzesień 2013 11:18

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl