Dotrę do Ciebie

| Dodano: 10 lipiec 2013 | Dodana przez: rappoetyk

Share

Okładka

Twoja ocena

Bycie nastolatkiem nie jest łatwym okresem w życiu. Problemy, z którymi musimy się wtedy zmagać, są bardzo często niezrozumiałe dla naszych rodziców i dlatego wydaje nam się, że pozostajemy z nimi sami i że sami się z nimi uporamy. Czasem dajemy im radę, czasem jednak problemy mogą nas przerosnąć, ale upartość w tym wieku niestety jest nieraz silniejsza niż zdrowy rozsądek.
Książka „Dotrę do Ciebie” to historia nastolatki, która wraz z matką przeprowadza się do innego miasta. Z trudem próbuje się odnaleźć w nowej szkole i w nowym miejscu. Na szczęście na jej drodze pojawia się chłopak, który swoją tajemniczością intryguje Annabel dlatego za wszelką cenę próbuję poznać jego mroczną przeszłość.
Historia Annabel jest próbą odpowiedzi na pytanie, co w życiu najważniejsze. Jest zarazem piękną i wzruszającą opowieścią o stracie, ale i o miłości, przyjaźni i nadziei. Gdy przyjrzymy się losom Annabel i Simona można dojść do wniosku, że najważniejsze są relacje z tymi, którzy są nam bliscy i potrzebują naszej miłości. Oni nas tworzą i kształtują.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/dotre-do-ciebie_p150 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Dotrę do Ciebie"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Dotrę do Ciebie"

źródło: http://cyrysia.blogspot.com

Ann Justine Reveur, to pseudonim literacki pewnej, młodej licealistki. Jej pasją jest muzyka i słowo pisane, dlatego postanowiła zrealizować jedno ze swoich marzeń tworząc powieść obyczajową dla młodzieży zatytułowaną ,,Dotrę do ciebie’’. Annabel po rozwodzie swoich rodziców wraz z mamą przeprowadza się do babci. Dziewczynie trudno odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Pewnego dnia nastolatka spotyka na swej drodze Simona, tajemniczego sąsiada, który ukrywa swoją twarz w kapturze. Zaintrygowana dziwnym, aspołecznym...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl