Magiczna sztuka uwodzenia panów

| Dodano: 22 maj 2015 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Energia życia mężczyzny i kobiety – Jing i Jang
Proszę, spójrz na siebie. Co reprezentujesz sobą?
Odreaguj emocje. Zastosuj pewne techniki, jak; odzyskaj pewność siebie, przebacz wrogom. Stosuj metodę prób i błędów, siłę wzroku. Przekonaj się jak działa: dotyk pewnych miejsc, zapach, taniec, dobór słów i tonacja głosu. Potem zrób z siebie Sierotkę Marysię. Wykonaj ćwiczenie wspólnej ciszy. Przepracujcie wspólnie sprawdzian zaradności życiowej. Nie mów za dużo o swojej przeszłości – ten czas minął. Problemy rozwiąż za pomocą magii umysłu. Stwórz harmonie w łóżku po kłótni, jeśli się zdarzy. Potem pamiętaj, że istnieje taka wiedza, jak Tantra. Zawsze pracuj nad związkiem, niezależnie ile lat w nim jesteś.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/magiczna-sztuka-uwodzenia-panow_p435 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Magiczna sztuka uwodzenia panów"

Opinia

Miłość i inne przypadki :)

Awatar użytkownika

Książka skierowana jest do tych odbiorców, którzy marzą o prawdziwej, pięknej miłości. Ma ona za zadanie pomóc im w odnalezieniu i zdobyciu tego uczucia. Ale czy jest prosta recepta na miłość? To już niech każda z nas odpowie sobie sama, a może ta książka otworzy nam oczy na to, co zwykle bywa niezauważalne, albo zbyt banalne by pomyśleć by było istotne :)

22 maj 2015 10:02

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku