„Miłość ponad wszystko” - przewodnik po Świecie Duchowym

Obrazek artykułu
„Miłość ponad wszystko” to wyjątkowy przewodnik, dzięki któremu wyruszymy w fascynującą podróż do Świata Duchowego.
Małgorzata Król od dłuższego czasu korzysta z hipnozy, dzięki której zdołała dostrzec i zrozumieć żyjące wokół nas istoty duchowe. Chęć podzielenia się z innymi zdobytymi doświadczeniami  i wiedzą sprawiła, że autorka oddała w ręce czytelników książkę zatytułowaną – „Miłość ponad wszystko” - jest to niezwykły przewodnik po Świecie Duchowym.

Na łamach ksiazki autorka szczerze opowiada o swych doświadczeniach, dowodzących, że wokół nas istnieją istoty duchowe przebywające w innych wymiarach. Opowieść zaczyna się od wspomnienia „odwiedzin” jednej z takowych istot. Nieprawdopodobne zdarzenie sprawiło, że Małgorzata Król zaczęła poszukiwać osób, które doświadczyły podobnych przeżyć oraz ludzi, którzy są w stanie wyjaśniać podobne zajścia. W książce znajdziemy niewiarygodne opisy spotkań z duchowym istotami. Poznając historię autorki ostatecznie całkowicie zmienimy dotychczasowy sposób postrzegania.

Lektura ksiazki poszerza horyzonty i umożliwia rozwój duchowy. Wiadomości, które odnajdziemy w pozycji pozwolą nam zrozumieć, że poza namacalną rzeczywistością istnieją inne wymiary. Stopniowo zgłębiając tajemnice Świata Duchowego zrozumiemy sens własnego istnienia oraz siłę Miłości Prawdziwej. 

Autorka zachęca do lektury następującymi słowami:

Oddaję w Państwa ręce moją pierwszą książkę. Jest to rodzaj przewodnika dla wszystkich ludzi- dlatego zawarłam to w tytule. Książka ta pokazuje przeżycia i odczucia jakie miałam w hipnozach i transach. Opisuję w niej Istoty i wydarzenia, które spotkałam podczas podróży duchowych. 


Uważam, że jest to ciekawy temat dla wszystkich, którzy chcą zmienić siebie, czy też chcą zmienić coś w swoim życiu, a może nie mają odwagi na ten krok.  (...)Jednocześnie ta treść jest skierowana do tych wszystkich, którzy już odbywają podróże duchowe i są ciekawi, jak to wygląda u innych.

Zapraszam w podróż do Świata Duchowego.

Gosia KrólKsiążkę można nabyć na stronie: http://bonito.pl/k-1284068-milosc-ponad-wszystko


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl