Bajki z nutą grozy

| Dodano: 7 grudzień 2015 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Moje bajki są czasem straszne, ale nie są horrorami. Są przeznaczone dla trochę starszych dzieci, które wyrosły już z opowiadań o króliczkach i krasnoludkach, ale nie czytają jeszcze bajek o magach i potworach - albo ich nie lubią. Są też bardzo klasyczne, nie znajdziecie więc w nich wielu wzmianek o tabletach, czy grach komputerowych. Z moich bajek dowiecie się rzeczy, o które pewnie nigdy nie pytaliście, mimo, że być może chcieliście - jak choćby: vzy krokodyl mógłby zostać listonoszem?, czy kogut mógłby latać?, czy pomidor jest smaczniejszy niż słodycze?, czy czystym sercem można cofnąć czas?, czy gdzieś wysoko jest kran, którym można zakręcić deszcz?

Źródło: http://www.ebooki123.pl/bajki-z-nuta-grozy_p491 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Bajki z nutą grozy"

Opinia

Bajki straszki

Awatar użytkownika

Bardzo sympatyczne bajeczki dla dzieci i ich rodziców, dające odpowiedzi na nurtujące nas wszystkich pytania. Bo któż nie chciałby wiedzieć czy deszcz da się zakręcić kranem albo czy czas można cofnąć? Tym samym to bajki dla tego okresu dojrzewania dziecka kiedy zadaje ono mnóstwo pytań wprawiających dorosłych w osłupienie i mówiących im że mało tak na prawdę wiedzą, że są pytania, na które w naszym życiu nie znajdujemy odpowiedzi. Taką bajką można się pobawić z dzieckiem a i trochę przestraszyć tym miłym dreszczykiem. Fajne, polecam serdecznie.

26 styczeń 2016 19:35

Opinia

nieStrrraszne bajeczki:)

Awatar użytkownika

Czy krokodyl mógłby zostać listonoszem?, czy kogut mógłby latać?, czy pomidor jest smaczniejszy niż słodycze?, czy czystym sercem można cofnąć czas?, czy gdzieś wysoko jest kran, którym można zakręcić deszcz? – na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w Bajkach z nutą grozy.  A jeśli lubisz się trochę bać, te bajki są właśnie dla Ciebie.

4 styczeń 2016 13:54

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl