Fałszywa Trójca. Część 1 - Kres wieczności

| Dodano: 15 kwiecień 2016 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

„Fałszywa Trójca. Część 1 - Kres wieczności” jest pasjonującą powieścią fantasy, opisującą świat stający przed ostateczną walką dobra ze złem. Ale czytelnik nie od razu jest w stanie przewidzieć rozmiar niebezpieczeństwa. Początek akcji rozgrywa się w zamieszkiwanym przez ludzi państwie o nazwie Toghanium, gdzie w tajemniczych okolicznościach zostaje zamordowany jego władca. Niedługo po tym zdarzeniu z kraju znika Marszałek Kalas, głównodowodzący toghańskich wojsk… Najprawdopodobniejszą przyczyną jego zniknięcia jest uprowadzenie Kalasa przez orków. Śledztwo w tej sprawie obejmuje kapitan Matteo. W trakcie dochodzenia odkryje ślady wskazujące nie na uprowadzenie, lecz ucieczkę z kraju w towarzystwie orków. A to już zdrada… Niestety, odkryte przez kapitana ślady ktoś szybko zatrze, więc przedstawiona przez Matteo teza o zdradzie nie będzie miała racjonalnych podstaw i ściągnie na śledczego gniew dowodzącego teraz wojskiem generała. Jednak kapitan postanawia kontynuować śledztwo na własną rękę i wymierzyć zdrajcy sprawiedliwość. Dlatego, wbrew poleceniom przełożonych, wyrusza z wiernymi mu żołnierzami oraz czarodziejami śladami Marszałka Kalasa. Nie podejrzewa, że będzie to wyprawa do piekieł, i że bardzo zmieni jego życie…
„Fałszywa Trójca” jest świetnie zbudowaną i napisaną powieścią. Jestem przekonany, że zaczytywać się nią będą nie tylko fani literatury fantasy.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/falszywa-trojca-kres-wiecznosci-cz-i_p532 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Fałszywa Trójca. Część 1 - Kres wieczności"

Opinia

Awatar użytkownika

Muszę przyznać, że powieść, jak na debiut, jest całkiem internującą propozycją. Dynamiczna akcja, zwroty wydarzeń i ciekawa fabuła. Przypadnie do gustu zwłaszcza młodym czytelnikom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z fantastyką.
http://www.recenzjenawidelcu.pl/2016/06/faszywa-trojca.html

21 luty 2018 07:26

Opinia

Wciągająca lektura

Awatar użytkownika

Jeśli cenisz sobie długi sen, nie sięgaj po ten tytuł, bowiem skażesz się wtedy na niejedną nieprzespaną noc, spędzoną na wciągającej lekturze!

9 maj 2016 11:03

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl