Sekrety schizofrenii i powrót do zdrowia

| Dodano: 11 grudzień 2017 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Książka ta jest adekwatna do danego tematu. Autor czuje, że zachował mimo wszystko homeostazę. Jest w stanie podjąć ciężką fizyczną pracę. Podaje sekrety które mogą wpłynąć pozytywnie na przebieg choroby. Książka nawiązuje też do poprzedniej pozycji: „Mind Control Sąd Apokalipsy”, gdzie jest podanych więcej przeżyć autora.

Książka „Sekrety schizofrenii i powrót do zdrowia” jest ważną pozycją ze względu na coraz większą zachorowalność i wiek choroby głównie w młodym wieku przy średniej wieku ok. 38,5 lat. Książka, rzeczywiście zawiera w sobie sekrety na zdrowie. To sekrety dopasowane do danej choroby. Autor magister teologii czuje się zobowiązany do napisania tej książki. Pod względem duchowym czuje się wyniszczony, ale nadal jest zdolny do napisania e-booka. Nie jest ona obszerna, przez co jest przystępna do przeczytania dla wielu ludzi nawet tych utrudzonych życiem. Mogą ją przeczytać rodzice chorego na schizofrenię, lekarze, schizofrenicy i zdrowi ludzie interesujące się pracą umysłu. Wspomnienia i relacje do rodziców oraz samego siebie są bardzo ważne w osiągnięciu zdrowia psychicznego. Ważne, jest naprawienie wszelkich błędów życiowych. To tzw. zadośćuczynienie za błędy bardziej lub mniej świadome. Rzeczywistość która otacza autora zaskakuje go w tym ciężkim przeżyciu i doświadczeniu schizofrenii. Okazuje się, że niebiosa są bogate w chwałę Bożą, jaką są istoty żyjące. Najprawdopodobniej są to istoty posługujące się nanotechnologią. To istotki od których zależy zdrowie psychiczne i fizyczne. Mogą one przyczynić się do uzdrowienia fizycznego z licznych chorób, gdyż robią one operacje wewnątrz ciała. Niestety mogą być też użyte przeciwko człowiekowi doprowadzając go do zgonu. Te i inne informacje na temat jednostek odnajdą czytelnicy w tej i poprzedniej mojej pozycji traktującej o schizofrenii. To bardzo ciekawa choroba, którą warto się zainteresować.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/sekrety-schizofrenii-powrot-zdrowia/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Sekrety schizofrenii i powrót do zdrowia"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy