Sekrety schizofrenii i powrót do zdrowia

| Dodano: 11 grudzień 2017 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Książka ta jest adekwatna do danego tematu. Autor czuje, że zachował mimo wszystko homeostazę. Jest w stanie podjąć ciężką fizyczną pracę. Podaje sekrety które mogą wpłynąć pozytywnie na przebieg choroby. Książka nawiązuje też do poprzedniej pozycji: „Mind Control Sąd Apokalipsy”, gdzie jest podanych więcej przeżyć autora.

Książka „Sekrety schizofrenii i powrót do zdrowia” jest ważną pozycją ze względu na coraz większą zachorowalność i wiek choroby głównie w młodym wieku przy średniej wieku ok. 38,5 lat. Książka, rzeczywiście zawiera w sobie sekrety na zdrowie. To sekrety dopasowane do danej choroby. Autor magister teologii czuje się zobowiązany do napisania tej książki. Pod względem duchowym czuje się wyniszczony, ale nadal jest zdolny do napisania e-booka. Nie jest ona obszerna, przez co jest przystępna do przeczytania dla wielu ludzi nawet tych utrudzonych życiem. Mogą ją przeczytać rodzice chorego na schizofrenię, lekarze, schizofrenicy i zdrowi ludzie interesujące się pracą umysłu. Wspomnienia i relacje do rodziców oraz samego siebie są bardzo ważne w osiągnięciu zdrowia psychicznego. Ważne, jest naprawienie wszelkich błędów życiowych. To tzw. zadośćuczynienie za błędy bardziej lub mniej świadome. Rzeczywistość która otacza autora zaskakuje go w tym ciężkim przeżyciu i doświadczeniu schizofrenii. Okazuje się, że niebiosa są bogate w chwałę Bożą, jaką są istoty żyjące. Najprawdopodobniej są to istoty posługujące się nanotechnologią. To istotki od których zależy zdrowie psychiczne i fizyczne. Mogą one przyczynić się do uzdrowienia fizycznego z licznych chorób, gdyż robią one operacje wewnątrz ciała. Niestety mogą być też użyte przeciwko człowiekowi doprowadzając go do zgonu. Te i inne informacje na temat jednostek odnajdą czytelnicy w tej i poprzedniej mojej pozycji traktującej o schizofrenii. To bardzo ciekawa choroba, którą warto się zainteresować.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/sekrety-schizofrenii-powrot-zdrowia/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Sekrety schizofrenii i powrót do zdrowia"

Opinia

Awatar użytkownika


Sekrety schizofrenii i powrót do zdrowia (@wydawnictwopsychoskok) to niewielka objętościowa pozycja licząca około 50 stron, więc można ją przeczytać na raz - mnie właśnie tyle zajęła.

Autorem jest osoba chorująca na schizofrenię, także mamy możliwość zapoznania się z przemyśleniami o chorobie niejako od środka. Jest to o tyle ważne, że autor nie jest teoretykiem, tylko przeżywa tę chorobę i na tej podstawie spisuje swoje doświadczenia i rozważania, dzięki którym możemy poznać świat jego oczami. A ja wychodzę z założenia, że informacje od takiej osoby są najbardziej rzetelne, z racji tego, że są niestety sprawdzone. Inne osoby opisujące dane zjawiska nie będą dość precyzyjne, bo tego nie przeżyły. Jest to niezwykle cenne dla osób, które chcą zgłębiać tajemnice tego zaburzenia i je choć odrobinę zrozumieć. Myślę, że wiedza wyniesiona z książki także może być przydatna studentom i absolwentom kierunków psychiatrycznych, neurologicznych i pokrewnych.

Mirosławski w krótkich punktach rozprawia "na gorąco" o tym co w jego mniemaniu może stanowić podłoże schizofrenii. Zdradza, jak człowiek podczas niej funkcjonuje. Podpowiada także jakie czynniki według niego mogą pomóc w uzdrowieniu. Przytacza on w dużej mierze kwestie religijne, które jego zdaniem łączą się z chorobą. Porusza on również rolę pracy, polityki, jak też kosmosu czy marzeń.

Dla osób postronnych niektóre opisy mogą być wydumane lub zwyczajnie niezrozumiałe, dla innych dziwne i chaotyczne, ale w końcu schizofrenia cechuje się takim mętlikiem i natłokiem myśli. A ponadto objawia się dezintegracją funkcji psychicznych: spostrzegania, myślenia, emocji i osobowości. Chory ma wrażenie posiadania kilku osobowości, często słyszy głosy i widzi obrazy, których nie ma. Dlatego też lektura jest sama w sobie ciężka i trudna do zrozumienia dla osób zdrowych. Sam autor o schizofrenii pisze: "Schizofrenia, czyli rozszczepienie umysłu to dla wielu ludzi tajemnicza choroba, która okazuje się jakąś formą kary. Jest często postrzegana jako piekło na ziemi kierowane przez istoty niszczące". Jeśli chcecie poznać kilka sekretów schizofrenii to książka będzie dla was.

https://www.instagram.com/p/Bul70YJBZV7/ 

6 marzec 2019 09:02

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl