Przedsprzedaż książek Marty W. Staniszewskiej

Obrazek artykułu
Tylko w księgarni internetowej tylkorelaks.pl

Premiera książek znanej i lubianej autorki będzie mieć miejsce już 5 kwietnia. Zachęcamy do skorzystania z interesującej promocji,  w której obie książki: "Nigdy cię nie zapomniałam" + "Nigdy nie pozwolę ci odejść" można będzie kupić w pakiecie taniej o 40%, zamawiając już teraz w księgarni internetowej tylkorelaks.pl.

W książkach Marty W. Staniszewskiej nie brakuje pikantnych scen pełna miłości, namiętności, erotyzmu. Autorka zadebiutowała w 2014 roku romansem erotycznym pod tytułem „Nigdy cię nie zapomniałam”. Powieść została gorąco przyjęta przez czytelniczki. Pracę nad drugą częścią udało się zakończyć w kilka kolejnych miesięcy. Dziś możemy cieszyć czytelniczą pasję kontynuacją historii namiętnych kochanków. Jak informuje autorka, prace nad trzecią książką przedstawiającą pikantne losy całkiem nowych bohaterów, właśnie zmierzają ku szczęśliwemu finałowi.

„Ciepły piasek szeleścił pod ich ciałami. Jej idealną twarz oświetlała jedynie słaba, srebrna poświata Łysego. Kształtną nagość ukryło przed zachłannymi oczami ludzi jego masywne, napięte do maksimum ciało. Nikt nie miał prawa jej teraz oglądać, oprócz niego. Nie było takiej możliwości…. Rozchyliła usta i w chwili, gdy z łatwością wślizgiwał się do jej środka, wydobyła z siebie boski jęk rozkoszy. Najpiękniejszy dźwięk, jaki kiedykolwiek słyszał, mieszał się teraz z szumem fal i gwarem miasteczka gdzieś w oddali. Wycofał się i znów powtórzył powolne, mocne pchnięcie, delektując się każdym odurzonym przyjemnością westchnieniem z jej ust.”

Zachęcamy do skorzystania z promocji: PRZEDSPRZEDAŻ "Nigdy cię nie zapomniałam" + "Nigdy nie pozwolę ci odejść". Zamów jeszcze dziś!!!

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl