7 Kobiet Mafii

| Dodano: 17 sierpień 2015 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

„7 Kobiet Mafii” – autorstwa Mateusza Wieczorka, to pełna zaskakujących zwrotów akcji powieść trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Bohaterowie tworzą mieszankę dosłownie wybuchową. Główny bohater – Zaren – otrzymuje do wykonania zadanie od szefa mafii – odnaleźć i dostarczyć mu tajemniczą walizkę, której zawartość pełna jest dowodów na popełniane przez niego zbrodnie. Wszystko byłoby proste, gdyby nie poplątane zwroty akcji, który sprawiają, że Zaren doświadcza najbardziej absurdalnych sytuacji w życiu. Do tego poznaje córkę szefa – piękną i zadziorną Angelę, której celem życiowym jest robienie ojcu na złość, a Zaren – od lat przyuczany do „fachu” traktuje mafioso jak ojca, jest mu oddany i bez mrugnięcia okiem wykonuje każde jego polecenie. Zadania traktuje jak misję, której niepowodzenie mogłoby źle się dla niego skończyć. Problem polega na tym, że klucz do ów ważnej walizki jest w posiadaniu Angeli. Do tego dowiaduje się, że szef mafii chce „przejść na emeryturę” i szuka dla siebie zastępstwa. Zastępstwa kogoś, kto godnie kontynuowałby jego dzieło – a szkolony od wczesnych lat Zaren wydaje się jedynym i słusznym wyborem. Czy młodemu mężczyźnie powiedzie się jedno z najważniejszych „zawodowych” zadań? Czy odzyska walizkę i zasłuży na podziw siejącego postrach szefa? Czy lubiąca robić ojcu na złość Angela nie pokrzyżuje mu planów?! By poznać życiowe zawirowania Zarena oraz innych bohaterów powieści Mateusza Wieczorka, warto sięgnąć po „7 Kobiet Mafii”.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/7-kobiet-mafii_p448 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "7 Kobiet Mafii"

Opinia

Awatar użytkownika

„7 kobiet mafii” to historia w której odnaleźć można elementy fantasy, kryminału, thrillera a przede wszystkim czarnej komedii. Ta zabójcza mieszanka odmierzona w idealnych proporcjach zabierze Was w świat pełen kontrastów oraz nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

28 sierpień 2015 10:18

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl