A właśnie, że baśnie

| Dodano: 6 listopad 2017 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Książka jest propozycją dla dzieci i tych dorosłych, którzy wciąż cenią sobie magiczny świat dziecięcej wyobraźni, który bawi i uczy, ale przede wszystkim wzrusza. Zwyczajne przedmioty i codzienne sytuacje zmieniają się, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dostarczają wiedzy o tym, jak żyć pięknie i mądrze, radząc sobie z własnymi słabościami i przeciwnościami losu. Czym był mityczny jednorożec i czy istniał naprawdę? Co się dzieje w dziecięcym pokoju po zgaszeniu lampy i czy naprawdę są jakieś powody do strachu? Czy towarzystwo warzyw może gwarantować nie tylko zdrowie, ale i dobrą zabawę? Na te i inne pytania Czytelnik znajdzie odpowiedź w książce „A właśnie, że baśnie”.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/a-wlasnie-ze-basnie ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "A właśnie, że baśnie"

Opinia

Awatar użytkownika

Lubicie wieczorem przytulańce i wspólne czytanie z dziećmi? Wolicie długie książki, czy krótkie opowiadania lub wierszyki? A właściwie, co lubią Wasze dzieci... Dziś Szymon króluje na Poligonie i opowiada o swojej książeczce...


Baśnie są zbyt krótkie by o nich pisać szczegółowo, ale są pełne małych i większych mądrości… Książka ma również ciekawe ilustracje, my-dorośli jesteśmy w tej chwili przyzwyczajeni do pięknych grafik, ale maluchy zachwycają się prostymi rysunkami, które sami mogliby wykonać.

https://poligon-domowy.blogspot.com/2018/01/a-wasnie-ze-basnie-adam-cichy.html

23 styczeń 2018 12:29

Opinia

Awatar użytkownika

Piękna książka, którą warto polecić nie tylko dzieciom ale również dorosłym, którzy lubią i cenią sobie świat magi i chwilowe oderwanie od rzeczywistości. Bardzo przyjemne, pozytywne i ciekawe wierszyki wprowadzą nas w świat pięknych opowiadań z morałem i nauką w tle.

Całość opatrzona pięknymi ilustracjami, które uruchamiają naszą i dzieci wyobraźnie i przedstawią sytuacje z wierszyków.
Całość czyta się bardzo przyjemnie i z uśmiechem na twarzy.
Idealna pozycja na dobranoc z pewnością zapewni nam i naszym pociechą piękne i spokojne sny.
Polecam :) 

Gorąco polecam Wam książkę

https://kropeczkamoja.blogspot.com/2018/01/a-wasnie-ze-basnie-adam-cichy.html

23 styczeń 2018 08:35

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl