Brakujacy element

| Dodano: 24 lipiec 2013 | Dodana przez: rappoetyk

Share

Okładka

Twoja ocena

"Powieść sensacyjno-przygodowa o egzotycznym smaczku, w stylu książek z dwudziestego wieku, na których wychowały się pokolenia. Napisałem ją, gdyż zatęskniłem za tego typu literaturą, która dla mnie była taką rozrywką, jak dzisiaj jest dla młodych internet. Moja powieść nawiązuje do klasyki tego gatunku i mam nadzieję, że spodoba się Państwu. Starałem się, aby ta pozycja nie była tylko takim tam czytadłem, ale również zmuszała Czytelnika do pewnych refleksji. Opowiada historię człowieka, który wbrew własnej woli wplątał się w pewną aferę w Ameryce Południowej, mającej ważki wpływ na jego późniejsze życie. Całość dzieje się na tle rozgrywających się wyborów prezydenckich w Peru, w zaskakujących realiach tamtego państwa. Mam nadzieję, że doskonale odtworzyłem atmosferę tamtego czasu, ale to już Szanowny Czytelniku ocenisz sam "- autor Tomasz Zackiewicz.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/brakujacy-element_p86 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Brakujacy element"

Opinia

Dobra książka sensacyjna

Awatar użytkownika

Książkę pochłonąłem w ciągu dwóch posiedzeń, przez dwa dni. Zwykle zabiera mi to więcej czasu ale ta była bardzo zajmująca i wciągająca. Egzotyczna sceneria Ameryki Łacińskiej, Polak - bohater i różne rozgrywki służb specjalnych, terrorystów i polityków. To bardzo pasjonujące tematy jak dla mnie. Coś na prawdę dla wszystkich fanów książek sensacyjnych.

12 grudzień 2013 15:58

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl