Jak leczyć osteoporozę

| Dodano: 31 sierpień 2016 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Poradnik „Jak leczyć osteoporozę” przedstawia najnowsze zasady postępowania i leczenia tej choroby. Zawiera on bardzo ciekawe i użyteczne informacje, przydatne zarówno dla chorych oraz członków ich rodzin i zapewne także dla lekarzy rodzinnych i specjalistów z innych dziedzin medycyny. Publikacja napisana jest prostym językiem, w sposób przejrzysty, bez zbędnej filozofii i trudnych medycznych terminów. Umożliwia chorym szybkie zorientowanie się w zasadach leczenia i czy nie powinni skorygować terapii, aby wykorzystać wszelkie możliwości zahamowania choroby i osiągnięcia sukcesu jakim jest jej wyleczenie. Autor podkreśla, wbrew obiegowym opiniom, że osteoporoza jest chorobą całkowicie uleczalną.

Książka dostępna na http://tylkorelaks.pl/588-jak-leczyc-osteoporoze-9788379006656.html

Źródło: http://www.ebooki123.pl/jak-leczyc-osteoporoze_p581 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Jak leczyć osteoporozę"

Opinia

polecam ;)

Awatar użytkownika

Ten poradnik powinien mieć każdy chory z osteoporozą, a przeczytać go powinni zarówno chorzy, ich rodziny jak i lekarze wszystkich specjalności.

26 wrzesień 2016 08:21

Opinia

Madzia ze Szczecina

Awatar użytkownika

Dla tych osób, które czytały już poradnik doktora „Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów” nie będzie zaskoczeniem sposób w jaki Autor opisuje szczegółowo zasady postępowania i leczenie tej choroby.


Czytając już drugi poradnik doktora mam wrażenie, że otrzymałam coś na podobieństwo „książki kucharskiej” gdzie mam wszelkie wskazówki jak najszybciej i najskuteczniej pozbyć się osteoporozy

26 wrzesień 2016 08:19

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl