Młodości szczęśliwa

| Dodano: 10 maj 2016 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Zdarzenia śmieszne przeplatają się z poważnymi, historie rodzinne z przygodami na podwórku i w szkole. Czasem tło stanowią aktualnie dziejące się wydarzenia historyczne, a nawet retrospektywnie wcześniejsze, związane z Grudziądzem – miastem, w którym wychował się autor, z Polską, jak również międzynarodowe. Autor prowadzi swoją narrację przez dzieciństwo i młodość, które przypadły na lata 60. i 70. XX wieku. Nie było wtedy komputerów i internetu, w telewizji lepsze programy pojawiały się tylko w święta; zabawy trzeba było wymyślać samemu, często takie, które dorosłych przyprawiały o palpitacje serca. Anegdoty związane z postaciami nauczycieli są okrasą kilku opowiadań; podobne chyba każdy czytelnik zna z własnego doświadczenia. Są to lata, kiedy stare nawyki i metody wychowania, stosowane w domu i szkole, zderzały się z już nowymi, co powodowało oczywiście wiele konfliktowych sytuacji.

http://tylkorelaks.pl/483-mlodosci-szczesliwa-9788379005369.html

Źródło: http://www.ebooki123.pl/mlodosci-szczesliwa_p536 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Młodości szczęśliwa"

Opinia

Wspomnień czar

Awatar użytkownika

Pozycja zagwarantuje nam masę dobrej zabawy, dlatego warto po nią sięgnąć. Fantastyczna jest także świadomość, że przedstawiciele starszego pokolenia odbiorą ją inaczej niż młodzież, która momentami może być lekko zaszokowana, choć może przy okazji doceni obecne wygody?

17 maj 2016 09:48

Nowa opinia

Recenzje dla: "Młodości szczęśliwa"

„Młodości! dodaj mi skrzydła!”

Młodością zachłystywało się wielu, i wielu o niej pisało, dlatego Zdzisława Brałkowskiego autora książki„Młodości szczęśliwa”, pionierem tego obszaru określić nie możemy, ale kolejnym piechurem, który z lubością powraca na stare śmieci, na pewno. Zdzisław Brałkowski przeżył naprawdę sporo, sprawdzając się w różnych rolach i sytuacjach na przestrzeni lat, a teraz pragnie zabierać czytelników w swego rodzaju podróż w czasie.„Młodości szczęśliwa” to zbiór naprawdę lekko napisanych opowiadań....

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl