„Trzeba długo iść, żeby dojść do siebie” - nowość

Obrazek artykułu
Dzięki poruszającej, autobiograficznej powieści psychologicznej Annabelle Copenhay, zrozumiemy, że „Trzeba długo iść, żeby dojść do siebie”, ale wszystko jest możliwe.
Choroba potrafi odebrać radość życia sprawiając, że zrezygnujemy z walki o marzenia. Okazuje się jednak, że nigdy nie powinniśmy tracić nadziei. Dzięki książce autorstwa Annabelle Copenhay zrozumiemy, że bez względu na wszystko możemy dojść do siebie, pod warunkiem, że zdołamy wytrwać w długiej i trudnej drodze.

Annabelle Copenhay musiała zmierzyć się z zaburzeniami osobowości typu borderline, zaburzeniami odżywiania i schizofrenią. Sięgając po książkę będziemy mogli obserwować skomplikowane stany emocjonalne i dyskomfort psychofizyczny z jakim przyszło mierzyć się Annabelle. Opisane zdarzenia miały miejsce na przestrzeni 12 lat, od momentu rozpoznania problemów do czasu ich pokonania.

Jak wspomniała autorka:Książka dotyczy mojego życia, od momentu w którym poczułam,że nie zawsze jest mi w życiu dobrze. Tych stanów niezadowolenia, przygnębienia, których nie potrafiłam pojąć i pokonać. Książka opowiada o tym jak zmagałam się zaburzeniem osobowości typu borderline, zaburzeniami odżywiania i schizofrenią oraz jak wyszłam z tych chorób, jak dochodziłam do siebie.


Sięgając po książkę będziemy mogli ocenić proces i niezadowalające efekty leczenia, które skłoniły autorkę, by zacząć walczyć o powrót do zdrowia.

Warto również podkreślić, że bohaterowie, których przyjdzie nam poznać mają swe odpowiedniki w prawdziwym świecie. Autorka osobiście poznała każdą z opisanych osób. Autentyczne są także wszystkie opisane zdarzenia.


Annabelle Copenhay długo walczyła o siebie, dzięki czemu na chwilę obecną pomimo nawracających stanów chorobowych studiuje psychologię i nie tracąc wiary pragnie wspierać innych ludzi.  W książce znajdziemy wiele cennych rad oraz motywację do walki o własne zdrowie.


Książka do nabycia na stronie:

 http://bonito.pl/k-1783674-trzeba-dlugo-isc-zeby-dojsc-do-siebie


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl