Przystępna gramatyka angielska z ćwiczeniami

| Dodano: 11 kwiecień 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Nie sposób nauczyć się jakiegokolwiek języka bez znajomości reguł określających zasady tworzenia poprawnych wypowiedzi. Czyli bez znajomości gramatyki. Problem w tym, że na hasło „gramatyka”, wiele osób dostaje nerwowych drgawek, szczególnie w przypadku nauki języka innego, niż ojczysty. Osobom podejmującym się nauki języka angielskiego z pomocą przychodzi Ryszard Purski ze swoją nową publikacją „Przystępna gramatyka języka angielskiego”. Celem książki jest przedstawienie podstawowych zasad gramatyki angielskiej oraz zwrócenie szczególnej uwagi na właściwe stosowanie nieosobowych form czasowników, nadających wypowiedzi lub tekstom bardziej zwięzłą, komunikatywną formę. Najlepszą rekomendacją dla tego wydawnictwa niech będzie fakt, że dwie poprzednie książki Ryszarda Purskiego „Podręczna gramatyka języka angielskiego” z 2002 oraz „Prosta i przyjacielska gramatyka angielska” z 2009 cieszyły się bardzo dużą popularnością wśród osób, próbujących przedrzeć się przez gąszcz reguł rządzących tworzeniem wyrazów i zdań w języku angielskim.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/przystepna-gramatyka-angielska_p327 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Przystępna gramatyka angielska z ćwiczeniami"

Opinia

Gramatyka angielska - czemu nie.

Awatar użytkownika

No rzeczywiście przystępna gramatyka, która uczy nawet takiego tępaka jak ja hi hi . Polecam bo książka jest rzeczowa i dosyć przyjazna w odbiorze.

25 czerwiec 2014 11:58

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl