Całkiem przypadkiem

| Dodano: 25 marzec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

„Całkiem przypadkiem” to niełatwa historia dwojga ludzi, których w pewnym momencie życia zetknął ze sobą los. Kiedy wszystko wydawało się poukładane i zmierzało dobrym kierunku, niespodziewanie zaczęło się sypać. Olga – bohaterka książki to młoda dziewczyna, której los nie oszczędzał przykrości i trudności życiowych – mamę straciła jak dziewczynka, ojciec zaczął pić. Piotr – to poukładany chłopak, który zakochał się w Oldze i był w stanie poświęcić dla niej wszystko. Oprócz spotkań, osią ich znajomości stały się setki wymienianych codziennie smsów. Ta forma komunikacji często przybliżała ich do siebie i paradoksalnie, oddalała. Ona co jakiś czas przyspieszała, by później zwolnić, bo wszystko działo się zbyt szybko. W końcu wyzerowała licznik. Chciała dominować, ale też czuć się ochraniana. Zagmatwana osobowość nie pozwalała jej na normalne funkcjonowanie i stworzenie szczęśliwego związku. Także przeszłość w postaci byłego chłopaka nie dawała o sobie zapomnieć. Kiedy bohaterowie spotkali się po raz kolejny, byli już innymi ludźmi. Czy Piotr dla Oldze kolejną szansę i uratują to, co kiedyś ich połączyło? Zawikłane losy tej pary poznacie czytając opowieść w nietypowej formie.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/calkiem-przypadkiem_p320 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Całkiem przypadkiem"

Opinia

Miłośc i perypetie

Awatar użytkownika

Miła i głęboka opowieść o miłości pomiędzy dwojgiem ludzi, z których jedno przynajmniej jest bardzo skomplikowane osobowościowo. Taka wspólłczesna miłość w dużej mierze za pośrednictwem SMS-ów.

7 lipiec 2014 10:56

Nowa opinia

Recenzje dla: "Całkiem przypadkiem"

Bardzo nietypowa książka :)

W pierwszej chwili, gdy otworzyłam paczkę i zobaczyłam tę książkę, miałam bardzo mieszane uczucia. Sam opis był dość ciekawy, ale to forma, którą została napisana przysparzała o wiele obaw. Nie jest to coś z czym spotykamy się na co dzień w książkach.Piotr poznaje dziewczynę swoich marzeń. Od dnia, w którym się poznali zaczynają ze sobą pisać poprzez wiadomości SMS. Olga to kobieta, w której zakochuje się, jednak co by nie zrobił, nigdy tak naprawdę z nią nie będzie. Związek okazuje się być niebezpieczny i uzależniający,...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl