„Bajeczki do poduszeczki Babci Krysi”

| Dodano: 20 sierpień 2013 | Dodana przez: paulinna

Share

Okładka

Twoja ocena

„Bajeczki do poduszeczki Babci Krysi” autorstwa Krystyny Wróblewskiej, to zbiór piętnastu krótkich utworów wierszowanych, skierowanych do małych dzieci. Bajeczki opowiadają o zwierzętach, ludziach i innych, bajkowych postaciach. Fabuła bajek jest prosta, a jednocześnie bardzo przyjazna dla małego dziecka. Treść utrzymana jest w odpowiedniej dla małych dzieci formie, która powinna zaciekawiać i przedstawiać świat od tej piękniejszej strony oraz ukazywać go możliwym do zrozumienia dla kilkuletniego dziecka. W "Bajeczkach do poduszeczki Babci Krysi" znajdziemy wierszowane historyjki, które opowiadają o zwierzątkach w Zoo, o zwierzątkach bawiących się ze sobą, oraz o bajkowej krainie, całej ze słodyczy, gdzie słoneczko jest z pomarańczy, a drzewa z marcepanu, itd. Czytanie dziecku bajek to jedno z przyjemniejszych i bardziej rozwijających działań, jakie możemy swojemu dziecku zaoferować.

Źródło: http://virtualo.pl/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "„Bajeczki do poduszeczki Babci Krysi”"

Opinia

Dla dzieci

Awatar użytkownika

Bajki dla dzieci to zwykle utwory mające docierać do najmłodszych, tak aby ich rozwijać i bawić. W tym wypadku też tak jest. Czytałem je swoim maluchom i jestem zadowolony.

11 grudzień 2013 13:55

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl