Pierścionek z cyrkonią

| Dodano: 16 kwiecień 2018 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Czy można całe życie szukać jednej kobiety? „Pierścionek z cyrkonią” to opowieść o młodzieńczej miłości, która swoje spełnienie znajduje dopiero po wielu latach. Historia zaczyna się w Gdańsku w roku 1967, gdy bohaterowie pobierają nauki w liceum, a potem przeskakuje do Paryża w roku 2008, kiedy spotykają się przypadkowo, już – jak to się mawia – jako osoby po przejściach.

„Pierścionek z cyrkonią” to niezwykle intrygująca, a przez to także ekscytująca powieść o poszukiwaniu miłości.

Patronat medialny nad książką objęli: Kulturalne rozmowy, Recenzje Agi, Molinka Książkowa, W szponach literek, Książkowe podróże Anny

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/pierscionek-z-cyrkonia ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Pierścionek z cyrkonią"

Opinia

Awatar użytkownika


Książka oczarowała mnie swoją historią o poszukiwaniu miłości która swoje spełnienie znajduje dopiero po wielu latach.
Po przeczytaniu tej książki można by powiedzieć że prawdziwa. miłość istnieje tylko trzeba na nią poczekać aż dojrzeje .Historia zaczyna się w Gdańsku w roku 1967, gdy bohaterowie pobierają nauki w liceum, a potem przeskakuje do Paryża w roku 2008, kiedy spotykają się przypadkowo, już - jak to się mawia - jako osoby po przejściach.
To nie jest typowy romans tylko książka o prawdziwej miłości.
Sięgnijcie po nią bo książka jest ciekawa i oryginalna polecam


https://www.instagram.com/p/CXHmO0_sxFO/

6 grudzień 2021 09:14

Opinia

Awatar użytkownika

Wspomniałam, że "Pierścionek z cyrkonią" to dla mnie swego rodzaju osobiste zaskoczenie? – bo to także powrót do historii. Do przeszłości o której ja, słyszałam tylko z opowiadań jako szczęśliwiec posiadający historie na poziomie rozszerzonym w klasie licealnej. Chyba to sprawiło, że nie lubiłam czytać o niej w książkach, które nie były obowiązkowe, a tutaj – niespodzianka. To subtelnie wykreowane historyczne tło, dodało tej książce uroku i sprawiło, że lepiej zrozumiałam realia świata wykreowanego.
Już na koniec powiem Wam o jeszcze jednym detalu, który niesamowicie mi się w tej historii podobał  - opis podróży głównego bohatera, stosunkowo szczegółowy rys miejsc, kultury czy jedzenia – trochę jak swoisty przewodnik turystyczny miejsc w których przebywał Piotr. Dla mnie, jak najbardziej na plus dla całokształtu historii – kto wie, może obudził  się w moim sercu głód podróżowania.
Jeśli chcesz poznać historię, która Cię zaskoczy, którą będziesz mógł polubić – powoli i nieśpiesznie poznając jej skrywane we wnętrzu tajemnice Jeśli chcesz która w pewien delikatny acz niebanalny sposób dotknie Twojego serca

Pierścionek z cyrkonią to coś idealnie dla Ciebie.

https://zatrzymachwileulotne.blogspot.com/2018/08/pierscionek-z-cyrkonia-kp-abenda.html

29 sierpień 2018 07:38

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl