Rola sądów międzynarodowych w kształtowaniu praw jednostek

| Dodano: 27 sierpień 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Publikacja, wydana pod redakcją Patryka Kubsika stanowi efekt pracy członków Studenckiego Koła Naukowego Rozstrzygania Sporów Międzynarodowych, działającego przy Katedrze Prawa Międzynarodowego i Europejskiego Uniwersytetu Wrocławskiego. Autorami poszczególnych rozdziałów są studenci czwartego oraz piątego roku prawa, którzy dzielą się na kartach niniejszej publikacji swoją pasją i zamiłowaniem do prawa międzynarodowego rozumianego sensu largo.

Na wyjątkowość tego dzieła wpływają także okoliczności jego wydania. Jest to zbiór prac studenckich, które stanowią pewne podsumowanie rozważań i debaty podczas ogólnopolskiej konferencji naukowej w ramach Wrocławskiego Seminarium Europejskiego pn. „Rola sądownictwa międzynarodowego w kształtowaniu prawnej pozycji jednostki, jako podmiotu prawa międzynarodowego”, która odbyła się na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w dniu 5 maja 2014 r. Było to bez wątpienia bardzo ważne wydarzenie dla społeczności akademickiej oraz przede wszystkim dla członków naszego koła naukowego, ponieważ wytrwale pracowali, aby podołać zadaniu zorganizowania tego spotkania.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/rola-sadow-miedzynarodowych-w-ksztaltowaniu-praw-jednostek_p359 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Rola sądów międzynarodowych w kształtowaniu praw jednostek"

Opinia

co tak ostro

Awatar użytkownika

A może komuś się przyda tych kilka cennych informacji, nad tworzeniem pracowało tylu ludzi!!!!

2 wrzesień 2014 12:48

Opinia

Obywatel - niewolnik

Awatar użytkownika

Horror "prawnictwa", to po prostu tomy głupoty. Przydatne pasożytującym na kryminale obrzydliwym prawnikom. Kto chce uniknąć zarażenia się głupotą nie powinien tego pod żadnym pozorem  czytać.

1 wrzesień 2014 11:28

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl