Dni z kalendarza

| Dodano: 8 lipiec 2013 | Dodana przez: rappoetyk

Share

Okładka

Twoja ocena

"Dni z kalendarza" Małgorzaty Chaładus to zbiór ciekawych opowiadań poświęconych przede wszystkim kobietom zmagającym się z różnymi problemami natury życiowej. Są one adresowane zarówno do kobiet dojrzałych, z pewną ugruntowaną pozycją społeczną i bagażem doświadczeń życiowych, jak i tych, które dopiero zaczynają zapisywać swoją księgę życia. O wartości tych opowieści świadczy najlepiej fakt, że zostały one nagrodzone w wielu konkursach literackich.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/dni-z-kalendarza_p68 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Dni z kalendarza"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Dni z kalendarza"

Dni z Kalendarza - zbiór interesujących opowiadań

Każda z nich ma do opowiedzenia coś innego, każda ma inne doświadczenia życiowe. Poza tym ukazała się takze powieść Małgorzaty Chaładus ”Szwecja i ja” oraz kolejny zbiór opowiadań ”Fantazja” o charakterze science fiction. Mamy w niej kilka opowiadań odnoszących się do współczesnych problemów ludzkości, które są wyolbrzymione w fantastycznym świecie nie z tej ziemi. Poniżej prezentuję co pokrótce każde z nich zawiera. Ważną informacją jest to, że w zbiorze „Dni z kalendarza” znajdują się opowiadania nagrodzone...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl