Anara

| Dodano: 18 wrzesień 2015 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

„Anara” Marcina Zajdlera to opowieść z cyklu fantasy.

Książka przedstawia losy osiemnastoletniego Aleksa, który nie ma łatwego życia. Wychowywany przez przyjaciela rodziny – barmana, stara się zapomnieć o przeszłości. Nie znał swoich rodziców, a dziadek porzucił go w dzieciństwie zostawiając na pamiątek srebrny wisiorek, skrywający pewną tajemnicę. Chłopak cierpi nie tylko z powodu braku kontaktu z najbliższymi, ale również z powodu dręczących go sennych koszmarów i tajemniczych szeptów. To właśnie dzięki nim przypadkowo odkrywa przejście do innego świata. Po drugiej stronie głównemu bohaterowi przyjdzie się zmierzyć nie tylko ze śmiertelnym zagrożeniem ze strony Ar-khanu – królestwa znajdującego się w rękach samego Boga, ale będzie musiał stoczyć wewnętrzną walkę z samym sobą i dowiedzieć się, kim tak naprawdę jest i czy w ogóle różni się czymś od swoich wrogów.

Piękna, zaskakująca i zapierająca dech w piersiach opowieść, zawierająca elementy grozy, spleciona epickim romansem dwóch młodych osób, co powoduje, iż każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

http://bonito.pl/k-1385706-anara-nowe-wydanie

Źródło: http://www.ebooki123.pl/anara_p469 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Anara"

Opinia

Polecam

Awatar użytkownika

Wartka i nieszablonowa fabuła sprawia, że „Anarę” czyta się jednym tchem, co z pewnością spodoba się fanom dynamicznie prowadzonej akcji. Książka będzie smacznym kaskiem dla wszystkich fanów powieści, w których realizm miesza się z fantastyką.

11 marzec 2016 10:22

Nowa opinia

Recenzje dla: "Anara"

Anara

Jak pewnie zauważyliście kolejna książka fantasty na mojej półce. Ale to tylko za sprawą wydawnictwa Psychoskok który w ostatnim czasie wydał bardzo dużo dobrej fantastyki. W książce poznajemy Aleksa który wiedzie zwykłe, nic nie znaczące życie. Chłopiec niestety nie miał rodziny. Wszyscy go opuścili gdy miał niespełna osiem lat. To smutne ale niestety prawdziwe. Aleks nigdy nie mógł zrozumieć dlaczego ma w życiu pecha. Gdy chłopiec odnajdzie naszyjnik po dziadku w jego życiu wydarzy się wiele rzeczy o których...

Intrygująca

Książka podzielona na rozdziały. Gdy początkowo były same opisy byłam wściekła, że rozdziały są za długie i takie wrażenie zostało mi do końca lektury, niestety. Owszem, nie uważam, że jest to książka porywająca, która spowoduje, że nie będę spać po nocach i o niej myśleć. Jest to fantastyka, z przekleństwami [ umiarkowaną ich liczbą ], scenami erotycznymi [zaledwie jedna taka dość porządna]. Suma sumarum całość skomponowała się na dość dobrym poziomie, jednak utwierdziło mnie w przekonaniu, ze...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl