Gen

| Dodano: 14 marzec 2016 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Po trudnej do zdiagnozowania chorobie umiera córka dziennikarza poczytnej gazety. Zatrudniony w szpitalu patomorfolog próbuje poznać przyczynę zgonu i po długiej serii badań zaczyna dostrzegać możliwość rozwiązania zagadki śmierci dziecka. Dzieląc się swoimi spostrzeżeniami na internetowym forum dla lekarzy sprowadza na siebie kłopoty: jego profil na forum zostaje zlikwidowany, a dyski w jego komputerze wyczyszczone.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/gen_p517 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Gen"

Opinia

Awatar użytkownika


Tej książki nie da się zdefiniować jednym słowem: „sensacja”. Są tu także elementy sci-fi i political fiction – choć jak wnikniemy głębiej w opisywane przez autora wydarzenia i zapoznamy się rekomendowanymi na końcu książki pozycjami oraz bieżącymi informacjami ze świata polityki i gospodarki, to dojdziemy do wniosku, że wszystko jest możliwe.

14 marzec 2016 12:45

Opinia

polecam

Awatar użytkownika

Tę powieść czyta się z zainteresowaniem i ciekawością, co będzie się działo z bohaterami, jak dalej potoczy się ich życie. Czy niebezpieczeństwa zostaną zażegnane i czy uda się wyjaśnić tajemnice. Bo mimo tego, że nie wszyscy bohaterowie są kryształowymi postaciami, da się ich polubić i darzyć sympatią. A ponieważ nie są nam obojętni w myślach wspieramy ich działania.

 

Powieść kończy się słowami „ciąg dalszy nastąpi”. Miejmy nadzieję, że już niedługo dowiemy się, jak potoczyły się losy bohaterów.

14 marzec 2016 12:40

Nowa opinia

Recenzje dla: "Gen"

Niekontrolowane manipulacje genetyczne - recenzja Bożeny Cwetsch

Poproszono mnie, o napisanie krótkiej recenzji powieści Juliusza Adel  „Gen”. Ponieważ „Gen” czytałam jakiś czas temu, mogę obiektywnie ocenić, jaki ślad w pamięci czytelnika zostawia lektura tej książki. Mamy tutaj do czynienia z nowym gatunkiem literackim- thrillerem ekologicznym. Bardzo lubię dobre książki sensacyjne. Jestem fanką thrillerów prawniczych Johna Grischama, medycznych Robina Cooka, czy szpiegowskich Fredericka Forsytha. Na tym tle, debiutancka powieść Juliusza Adel wypada bardzo...

„Gen” to książka, którą warto przeczytać.

„Gen” to książka, którą warto przeczytać. W ciekawej kryminalno – sensacyjnej formie, autor porusza ważne zagadnienia i stawia pytania na które każdy człowiek powinien sobie odpowiedzieć. Czy i na ile wolno przekraczać granice wytyczone etyką? Jakie znaczenie etyka ma w dzisiejszych czasach? Co  jest ważniejsze: rodzina i najbliżsi, czy pomnażanie majątku?   Książka od początku do samego końca trzyma w napięciu: sprawiają to częste zwroty akcji, niespodziewany rozwój wydarzeń i zakończenie,...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl