Tydzień z książkami Grzegorza Kaźmierczaka

Obrazek artykułu
Kim jest Grzegorz Kaźmierczak? To przede wszystkim autor książek opowiadających o uzdrowieniu, bioenergoterapii, rozwoju duchowym, psychosomatyce, symbolice ciała, astrologii, numerologii i radiestezji. Celem jego życia, jak sam twierdzi jest pomaganie innym.


 

Wizja „nowego świata” oczami Grzegorza Kaźmierczaka uchwycona i przekazana w wielu  książkach pokazuje czym w praktyce jest życie zgodne z głosem serca. Autor nie daje żadnych recept, lecz w prosty sposób przedstawia jak żyć zgodnie wolą swego serca, w zgodzie z samym sobą. Wielokrotnie powtarza i przekonuje, że:


Miłość do siebie jest początkiem wszechmiłowania jako kochania wszystkich i wszystkiego, co daje prawdziwe uwolnienie od doświadczeń człowieczeństwa i wejście w boski świat.

 

Zagubieni w szarej rzeczywistości, przyciśnięci ciężarem codziennych często nieistotnych problemów nie dostrzegając tego co najważniejsze. Grzegorz Kaźmierczak, który odnalazł drogę do światła i od dawna pomaga odnajdywać ją innym, z pewnością będzie gotowy pomóc tam gdzie pomoc jest niezbędna. Dowodem na to są wszystkie niepowtarzalne publikacje autora.

 

Zapraszamy na tydzień z książkami Grzegorza Kaźmierczaka, człowieka kroczącego TU i TERAZ zgodnie z wolą swego serca, który nie nakłania siłą do zmiany, bo szanuje odmienność poglądów.

 

Niczego jednak nie neguję, sam poznawałem te cenne lekcje, lecz warto w swej nauce nie pozostawać ciągle w jednej klasie. (…) …ujrzyjcie tą prostą prawdę, wejdźcie na drogę serca, ta droga sama doprowadzi Was do waszej godności, do spełnienia, poprzez proste słuchanie podpowiedzi w sercu.


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl